Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Manhattanda Sihir
Fragmanı izle

Sihirli bir masal dünyasında mutlu sonlarla dolu bir hayatta yaşayan güzel prenses Giselle, masallarda her zaman olduğu gibi günün birinde prensiyle tanışacak, ona âşık olacak ve onunla evlenerek sonsuza kadar mutlu bir yaşam sürecektir. Kendisini bekleyen hayatın bu olduğuna emin olan prenses Giselle, kötü kraliçe Narissa'nın ona yaptığı bir büyüyle sarsılır. Kendi masal dünyasından alınıp bir büyü sonucu gerçek dünyada Manhattan'da hapsolan prenses, içine düştüğü bu yeni dünyada bir hayli afallayacak ve alışmakta çok zorlanacaktır. Prensesin başına gelenleri gören prens ve sevimli sincap da prenses Giselle'in ardından gerçek dünyaya dalarak Manhattan'da prensesi aramaya başlar.

Bu esnada yaşadığı şoku atlatmaya çalışan prenses Giselle, Manhattan'ın ortasında bir başınadır ve üstündeki prenses elbisesi bile bu şehre uygun olmadığını bas bas bağırarak anlatmaktadır. İnsanların tuhaf bakışlarına maruz kaldığı için kendisini bir hayli kötü hisseden prensin karşısına Robert çıkar. Robert daha önce evlenmiş, dul ve çocuklu bir adamdır. Robert, sonradan pişman olacağından korksa da karşısına çıkan bu şaşkın kızı evine alıp ağırlamaya karar verir. Bu karar, Robert'ın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Orijinal ismi Enchanted olan bu güzel yapımı sitemizde 4k film formatında izleme seçeneğiniz de mevcut. Filmin yönetmenliğini Kevin Lima üstlenirken senaryo ise Bill Kelly'nin elinden çıkmış. Tam 12 tane ödülü ve 3 Oscar adaylığı bulunan filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda bizleri Amy Adams, Susan Sarandon ve James Marsden isimleri karşılıyor. 

Kendi şatafatlı ve mutlu masal dünyasından bu yepyeni ve kötülüklerle dolu gerçek dünyanın Manhattan'ına sürgün edilen prenses Giselle yeni yaşamına adapte olabilecek mi? Prenses Giselle'i bulmak için Manhattan'ın kalabalık caddelerine korkusuzca dalan prens prenses Giselle'i bulabilecek mi? Robert, karşısına çıkan bu sevimli ve şaşkın kızı evine aldığı için pişman mı olacak yoksa aldığı bu karar ile gerçek dünyada kendi mutlu masalını mı yazacak?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri