Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Lucy

HD 4232 2014
Puanla:
5 / 10
1 1
Lucy
Fragmanı izle

Lucy izle 2014. 2014 yılında vizyona giren Lucy, yönetmenliğini Luc Benson'ın yaptığı ve Lucy karakterini Scarlett Johansson 'ın canlandırdığı Fransız bilim-kurgu filmi. Film, standart bir insanın beyninin sadece %10unu kullanabildiği teorisinden yola çıkıyor. Bu oranın arttırılması sonucunda insanın neler yapabileceğini gösteriyor. Yönetmenimiz, filmi aksiyon, mizah ve hayal gücünün sınırlarıyla kurgulayarak beyaz perdeye sunuyor.

Filmin konusuna biraz daha girecek olursak, Lucy Taipei'da hem okuyup hem çalışan fakat oldukça sıradan bir hayat sürdüren genç ve güzel Amerikalı bir kadın. Richard adında bir adamla takılır ve birkaç geceyi beraber geçirirler. Karakterimiz serseri erkek arkadaşından uzaklaşmaya çalışırken genç adamın da etkisiyle kuryelik yapmaya başlar.

Daha sonra hiç anlamadığı bir şekilde kendisini Tayvan'ın en kötü uyuşturucu çetesinin elinde rehine bir kurye olarak bulur. Kendini bu adamların elinden kurtarmaya çalışırken karnına yeni icat ettikleri ve son derece tehlikeli sentetik bir uyuşturucu yerleştirirler.

Lucy'nin bu maddeyi vücudunda taşıyarak Avrupa'ya götürmesi gerekmektedir. Rehin tutulduğu yerden kaçmaya çalışırken haydutların birinden karnına yediği bir tekme sonucu uyuşturucunun bedenine yayılmasına yol açar. Bu durum Lucy'de inanılmaz değişimlere sebep olur.

Henüz herhangi bir canlının erişemediği derecede mental ve fiziksel yeteneklerini tam kapasitede kullanabilen, özel güçleri olan bir kadındır. Filmin devamında Lucy'nin tek amacı kendisine yapılan kötülüklerin intikamını almaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri