Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Logan

HD 5316 2017
Puanla:
9 / 10
3 1
Logan
Fragmanı izle

Logan izle 2017. Hugh Jackman gibi usta bir oyuncu wolverine’e hayat veriyor. Logan 2017 gibi harika bir başyapıt ortaya çıkıyor. James Mangold yönetiminde 120 dakika boyunca aksiyonu, bilim kurguyu en derinden yaşayacak. DC evreninin bu yeni filminde geçen her sahnede heyecanı doruklarınızda hissedeceksiniz.

Bu filmin diğer oyuncuları ise şu şekildedir: Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Elizabeth Rodriguez gibi çok sevilen oyunculardan oluşuyor. Karanlık, vahşet, şiddetin en yoğun hali ve biraz duygusallık işte kısa bir özeti fakat çok daha fazlası var. Bu yüzden şimdi filmin konusuna geçiş yapalım.

Wolverine zamanın yaşlandırıcı etkisine yenik düşmüştür. Professor X ile birlikte Meksika’nın ücra bir köşesinde saklanmaktadırlar. Tüm dünyadan kaçmaya çalışan Logan elbette bir şekilde yakayı ele verecektir. İşte tüm hikaye tam da o an başlar. Saklandıkları yerden onları bulan küçük bir kız çocuğu Laura Kinney’in gelmesiyle karanlık güçlerde olay yerine intikal edecektir.

Savaş başlayacak, kınından keskin aletler çıkacak ve amansız bir mücadelenin ardından kazanan belli olacaktır. Unutmadan söyleyelim bu harika film Hugh Jackman’ın Wolverine’i canlandırdığı son film olma unvanına sahiptir. Logan HD izle fırsatından yararlanarak, harika filmi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. DC evrenine aşina biriyseniz, pekte zorluk çekmeyeceğiniz bir gerçek fakat aşina olmayanlara seriyi baştan izlemelerini tavsiye ediyoruz. Aksiyon dolu saatler sizleri bekliyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri