Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
LEGO Star Wars Terrifying Tales
Fragmanı izle

Poe ve BB-8, tehlikelerle dolu volkanik gezegen Mustafar’a iniş yapmak zorunda kalır. Burada, Darth Vader’in ürkünç eski kalesini, hizmetkarı Vaneé eşliğinde gezeceklerdir. LEGO Star Wars Terrifying Tales 2021 yapımı, 4k film formatlı bir animasyon ve aksiyon filmidir. 

Poe, BB-8 ile birlikte, X-Wing’de seyahat etmektedir. Fakat bu seyahat, ikili hedeflerine varmadan sonlanmak zorunda kalır. X-Wing arıza çıkarır ve daha fazla yola inemez. Poe ve BB-8 acil iniş yapmak durumunda kalır. Fakat yakınlarda, iniş yapılabilecek güvenli bir gezegen yoktur. Poe ve BB-8 mecburen yakınlardaki Mustafar gezegenine inecektir. Mustafar gezegeni birbirinden farklı tehlikeler ile dolu volkanik bir gezegendir. BB-8 ve Poe X-Wing’in tamir edilebileceği ümidi ile Mustafar’a iniş yapar. 

Mustafar gezegenine inen Poe ve BB-8, Graballa the Hutt ile karşılaşır. Kötü niyetli Graballa the Hutt, Darth Vader’in eski kalesinin yeni sahibidir. Graballa, bu kaleyi başka bir işletmeye çevirmek istemektedir. Graballa, eski kaleyi, galaksinin ilk Sith ilhamlı oteli yapmaya çalışmaktadır. Graballa bu amacı için her türlü yenilemeyi yapmaktadır. Poe ve BB-8, çaresiz bir şekilde X-Wing’in tamir edilmesini bekler. Fakat bu sırada Graballa’nın sadık hizmetkarı Vaneé ortaya çıkar.

Poe, BB-8, Vaneé ve Dean, Darth Vader’in eski kalesinde bir yolculuğa çıkar. Dean, Graballa’nın tamircisi olarak çalışan genç bir çocuktur. Vaneé, bu yolculukta Poe ve BB-8’e birçok hayret verici şey tanıtır. Eski, kadim ve ürkütücü kalede Star Wars çağlarına ait birçok önemli obje, kilometre taşı yer almaktadır. Vaneé kale yolculuğunda BB-8 ve Poe’ye hikayeler anlatırken, esas amacı ortaya çıkar.

Poe ve BB-8, Vaneé’ye güvenerek Darth Vader’in eski kalesinde gezinmektedir. Vaneé, yanındakileri yavaş yavaş kalenin karanlık merkezine doğru götürmektedir. Bir süre sonra Vaneé’nin asıl planı ortaya çıkar. Vaneé, Poe ve BB-8’e karşı şeytani bir plan geliştirmektedir. Bu zorlu ve ürkütücü macerada Poe ve BB-8, genç tamirci Dean’dan yardım almak zorunda kalacaktır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri