Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
9 / 10
3 1
Labirent: Son İsyan
Fragmanı izle

Labirent: Son İsyan - Maze Runner: The Death Cure izle 2018. Thomas, Newt ve Frypan, dünya nüfusunu kasıp kavuran Flare virüsüne karşı bağışıklığı olan özgür "Glader"ların sonuncusu. Onlar ve Sağ Kol direnişi bir operasyon yürütür ve bağışıklığı olan çocukları yakalamak ve üzerinde deney yapmaktan sorumlu bir örgüt olan WCKD tarafından işletilen bir tren vagonundan diğer Bağışıklıkları alır.

WCKD'nin yakaladığı kalan Glader arkadaşları Minho'nun, WCKD'nin operasyon üssü olan "Son Şehir"e giden trenin farklı bir vagonunda olduğunu keşfederler. Sağ Kol'un lideri Vince'in emirlerine karşı, üçü, virüs için bir tedavi geliştirme umuduyla WCKD tarafından işkence gören Minho'yu kurtarmak için kamplarından ayrılırlar.

Son Şehre doğru yola çıkan grup, Flare bulaşmış insanlar olan Cranks tarafından saldırıya uğrar. Ancak, Grup, şehri Delilerden koruyan Son Şehir'in duvarına ulaşır. Duvarın dışında, insanlar şehre girmelerine izin verilmesini protesto etmek için toplanıyor. WCKD protestoculara ateş açtığında, grup gaz maskeli bir ekip tarafından yakalanır ve bir saklanma yerine götürülür.

Üyelerden birinin Minho'nun saldırısından kurtulan Gally olduğu ortaya çıkar . Gally onları, Thomas, Newt ve Gally'nin Son Şehir'e gizli bir girişten girmelerine yardım eden, duvarların dışındakiler için bir isyan lideri olan Lawrence'ı görmeye götürür. Gally, Thomas ve Newt'i şehre götürür ve Teresa'yı fark ederek Thomas'a onları WCKD karargahına götürebileceğini söyler. Newt daha sonra Thomas'a enfekte olduğunu söyler. Onu iyileştirmeye söz veren Thomas ve Gally, Teresa'yı yakalar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri