Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
3 1
Labirent: Alev Deneyleri
Fragmanı izle

Labirent: Alev Deneyleri - Maze Runner: The Scorch Trials izle 2015. Bir anne, korkmuş isteksiz oğlu Thomas'ı bilim adamı Ava Paige ve WCKD örgütünün birlikleriyle birlikte bırakır. Thomas ve diğer terk edilmiş çocuklar, bilimsel testlerinin bir parçası olarak, duvarlarla çevrili bir labirentte bir açıklığa yerleştirilir.

Yıllar sonra, Labirentten kurtarıldıktan kısa bir süre sonra, Thomas ve kalan Kayranlılar (Teresa, Newt, Minho, Frypan, Jack ve Winston), Bay Janson tarafından işletilen bir tesise götürülür. Tesisin onları Flare virüsünden ve "Kranklardan" koruyan bir sığınak olduğunu söylüyor ve malzemeleri sağlıyor.

Bay Janson'ın gözetimi altında, sadece Kayranlıların kendileri olmadığını ve kendi labirentlerinin dışında daha birçok labirentin inşa edildiğini keşfederler. Thomas, Bay Janson'dan şüphelenir ve konuyu araştırır. Tesise (başka bir labirentten) gelen ilk labirentten sağ kalan Aris'in yardımıyla Thomas, WCKD'nin lideri Ava'nın hala hayatta olduğunu ve Bay Janson'ın WCKD için çalıştığını ve Bağışıklıklarla ilgili deneyleri tartışırken ve Janson'ın WCKD için çalıştığını keşfeder. dağlarda bir direniş grubu olan Sağ Kol'u henüz bulamadı. Aris de dahil olmak üzere grup, tesisten ıssız dış dünyaya, Scorch'a kaçar. Bay Janson, WCKD birliklerine onları takip etmelerini emreder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
selin

 özel ders iş ilanları  sitesi olarak sizi takip ediyor ve başarılı buluyoruz yazılarınız kaliteli tebrikler

1 Yıl Önce
Film Reytingleri