Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Kurup

HD 1211 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Kurup
Fragmanı izle

Kurup izle 2021. Kerala Polisinin eski bir DYSP'si olan Krishnadas ( Indrajith Sukumaran ), bir astı ( Saiju Kurup ) geldiğinde, bir IB raporunun bir kişinin gelişine karşı uyardığını bildirmek için geldiğinde , meslektaşları tarafından düzenlenen bir uğurlama etkinliğine katılmaya hazırlanıyor ve emekli oldu.

Adli. Das'ın emekli olduğunu öğrenen memur, dava günlüklerinden birini ("Kurup" başlıklı) bulmak için eskinin dolabına bakar. Bay Das çoğunlukla, Sudhakara Kurup adında hala izini sürülemeyen bir kaçağın yolunu açan ünlü Charlie cinayeti davasını araştıran memur olarak biliniyor . Memur günlüğü okurken, Kurup'un hikayesi ekranda ortaya çıkıyor.

Gopikrishna Kurup olarak dünyaya gelen Kurup, diplomasını alamayınca amcası ( P. Balachandran ) tarafından zorla Hindistan Hava Kuvvetlerine gönderilir . IAF'de, müzik tutkusuna rağmen zorla IAF'ye katılmaya zorlanan Peter ( Sunny Wayne ) ile tanışır ve arkadaş olur . Haftalar sonra, Peter ve Kurup diğer bazı mahkumlarla birlikte yeni 'sorumlulukların' bir parçası olarak Bombay'a gönderilir . Orada, Kurup Sharadamma ( Sobhita) ile tanışıp arkadaş olurken, Peter yeni hayatından hoşlanmaya başlar.) ailesinin eski hizmetçisinin kızıdır ve ona aşık olur. Daha sonra Peter'a günler önce hastaneye kaldırılan Kurup'un intihar ettiği bilgisi verilir.

Aynı şeyi Sharada'ya da bildirir. Ancak Sharada, Kurup'un hala hayatta olduğu mesajını alır ve onunla bir metroda buluşur, burada Kurup şu anda altında yaşadığı yeni adı Sudhakara Kurup'u duyurur. Görünüşe göre Kurup, ölümünü polisteki sıkıcı hayattan kaçmak için yaratmış. Yakında Sharada ile evlenir ve İran'a giderler ve orada yeni bir hayata başlarlar. Ancak, daha ileri sorunlar Kurup'u acele kararlar almaya iter ve katibi ve sağ kolu Sabu ( Shivajith ) ile birlikte memleketine gider.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri