Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Külkedisi Adam
Fragmanı izle

Külkedisi Adam - Cinderella Man izle 2005. İrlanda asıllı boksör James Braddock'un hayat hikâyesini beyaz perdeye taşıyan sinema filmi Russell Crowe ve Renee Zellweger'i başrolde bir araya getiriyor. Yönetmenliğini Ron Howard'ın üstlendiği dram filminde hayatının dönüm noktasını bir unvan maçında belirleyecek olan bir işçinin hikâyesini konu alıyor. 

16 Eylül 2005 tarihinde vizyona giren sinema filminde 1929 ekonomik krizi de her yönden işleniyor.
Konusu
1929 Amerika'da patlak veren ekonomik kriz günleri... Hayatını limanda işçilik yaparak devam ettirmek zorunda kalan Jim'in ailesine bakma yükümlülüğünden hareketle para kazanmaya muhtaç olan öyküsünü konu alıyor. Ayrıca Jim boks sporuyla da yakından ilgilenmekte ve tutkuyla bağlı kalmaktadır. Fakat içerisinde bulunduğu ekonomik çıkmazlar boksu bırakma kararı alır.
Jim, unvan maçına çıkacaktır. Bu unvan maçında boks şampiyonu Max'i yenerek hayatını, hayalini değiştirecek bir dünyayla karşı karşıya gelebilecektir. 
Cinderella Man İzle
Ron Howard'ın yönetmen olduğu sinema filmi, The Cinderella Man 1929 Amerika'da meydana gelen ekonomik kriz günlerindeki olayları sahneye seriyor. Öte yandan yine liman işçisi olarak hayatını devam ettirmek zorunda kalan Jim adlı işçinin dram dolu hayatını konu alıyor. Jim karşısına çıkartılacak unvan maçıyla hayatını tamamen değiştirecek bir dönüm noktasıyla baş başa kalabilme amacı taşıyor. Son derece dramatik bir yapım olarak karşımıza çıkan sinema filminde gerçekten de dikkatleri çeken özellikleriyle duygu dolu anlar bizi bekliyor.
Film İrlanda asıllı boksör James Braddock'un bu hazin hayat öyküsünü sinemaya uyarlayan yapım olma özelliği de taşıyor.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri