Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Kralın Sonu
Fragmanı izle

2021 yıllının Temmuz ayında iddialı bir çıkış yapan4k formatlı film Down with the king sıra dışı bir hikayeyi anlatmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan bir rapcinin başına gelenleri izleyiciye aktaran film Money Merc karakteri ile tanınan bir rapciyi anlatmaktadır.  

Merc oldukça başarılı bir kariyer geçmişine ve iyi sayılabilecek bir hayat standartına sahiptir. Fakat Merc’in içinde tamam olmayan ve tam anlamıyla çözüme karışmamış sorunlar her zamankinden daha farklı olarak baş gösterdiğinde olaylar değişir. Merc menajeri her ne kadar ısrar etse de yaptığı müziğe devam etmemek gibi içinde oluşan bir şeyler vardır. Daha sonra menajeri oldukça ısrar ettikten sonra Merc’in kafa tatiline çıkmasını ve bunun ona iyi geleceğine inanmaktadır. Bu yüzden Merc’i cıvıl cıvıl bir kasabaya göndermeyi ve belli bir süre müzikle uğraşmak yerine kafa dinlemesini söyler. Bütün her şey ayarlandıktan sonra Merc yola çıkar ve nihayet bulunduğu ortamdan ünlülükten ve her gece alemden uzaklaşmış daha çok emekli hayatına benzer bir hayata kavuşmuştur. Tam olarak ne istediğini çözemeyen Merc kasabaya geldiği günden sonra sorunlarını çözer olmuş ve düşünmek içinde oldukça vakti olmuştur. 

Hayatını gözden geçiren Merc sonunda istediği hayata ulaşır. İstediği tüm rap camiasını geride bırakıp kendine bu kasabada yeni bir başlangıç yapmaktır. Hayatı ve insanlar ile ilişkisi gayet iyi olan Rapci bu kararı verdikten sonra hayatında köklü bir değişime gider. Kasabada kalma kararı verdikten sonra Merc’in tatil için geldiğini sanan yerliler haricinde onun hayranları ve başta menajeri verdiği karara oldukça çok şaşırırlar. Her ne kadar Merc’i geri döndürmeye çalışsalar da Merc verdiği karardan oldukça memnun bir şekilde hayatına devam etmek istemektedir. Hayatı sorgulayan Merc ne yapacağı konusunda oldukça şüphelidir. Kendisinin vereceği karar onunla beraber bütün hayranlarını etkileyecek hatta bundan neredeyse tüm dünya etkilenecektir. Tabi ki kendi çok daha fazla etkilenecek konserden konsere ve turneden turneye heyecan ve anı dolu bir hayat yaşarken durgun kasaba yaşamına alışması gerekecektir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri