Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Kral Tweety - King Tweety

HD 113 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Kral Tweety
Fragmanı izle

Sevimli hayvanları Sylvester ve Tweety ile Kanarya adalarına tatile gitmeyi planlayan büyükanne yola çıkmak için hazırlanırlar. Adaya vardıklarında adanın kraliçesinin ortadan kaybolduğunu öğrenir. Tweety taç girmek için sıraya girmiş ve kısa süre sonra seçildiğini öğrenmiştir. Herald onu ve büyükanneyi saraya götürmek için evlerine gelir. Ona sarayda olan hizmetlerden bahseder ve Tweety o anlattıkça büyülenmeye başlar. 

Sylvester da bu yeni hayat için çok heyecanlı ve sabırsızdır fakat Herald ona gelemeyeceğini söyler. Bu duruma bozulan Sylvester yapacağı bir şey olmadığını anlar ve evde kalmak zorundadır. Bu sırada büyükanne ve Tweety Herald ile birlikte uçak yolculuğuna çıkarlar. Uçak yolculuğu sırasında yaramaz kedi Sylvester gizli bir şekilde peşlerine düşmüş ve bavulların olduğu kısma binmiştir. Tweety ve büyükanne sakin bir yolculuk geçirirken Sylvester yılanlar ve birçok zor durum yaşar. Sonunda uçak iniş yapar ve birçok kişi tarafından karşılanırlar. Büyükanne peşlerinden gelen Sylvester’i fark eder ve onu da yanında almak zorunda kalırlar. Kalacakları yere gitmek için yola çıktıklarında Sylvester her yerde dolaşan kuşları görmüş onları yememek için kendi ile savaş verir. Saraya gelen Tweety’e saray gezdirilmiş ve ondan öncekiler hakkında bilgi verilmiştir. Hava kararıp gece çökünce adanın yeni kralı Tweety için yemek hazırlıkları başlamış ve son olarak geriye kralı beklemek kalmıştır. Açılan kapıdan içeri görkemli bir giriş yapan Tweety onu bekleyenler ile birlikte eğlenmeye başlar.

Sonraki gün hep birlikte dağı tırmanır fakat Sylvester Tweety’e zarar vereceğini bildiğinden onun peşinden ayrılmaz karşısına çıkabilecek tehlikelere karşı onu korumaya çalışacaktır. Dağdaki dev kuş fıstık kostümü giyen Tweety’i görür ve peşine düşer. Sylvester onu tutar ve koşmaya başlar. Tweety tuzağına düşmediği için yeni bir plan yapar ve onu zehirlemeye karar verir. Sylvester bunu da fark eder ve Tweety’nin içeceğine katılan zehri içmemesi için dört gözünü de açar. Sırada kayıkla açılır ve etrafı köpek balıkları ile çevrilir. Bakalım 4k formatlı King Tweety filminin devamında neler olacak?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri