Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
10 / 10
1 1
Korku Seansı 3: Katil Şeytan
Fragmanı izle

Korku Seansı 3: Katil Şeytan - The Conjuring: The Devil Made Me Do It izle 2021. 1981 yılında, demonologists Ed ve Lorraine Warren belgelemek şeytan ailesi, kız kardeşi Debbie, erkek arkadaşı Arne Johnson ve Baba Gordon katıldığı 8 yaşındaki David Glatzel arasında Brookfield, Connecticut.

Şeytan çıkarma sırasında Arne, iblisi David'in yerine vücuduna girmeye davet eder. Ed, kalp krizi geçirir ve bilinçsiz bir halde bir hastaneye götürülürken, iblisin kendisini David'in vücudundan Arne'ye taşıdığına tanık olur. Ertesi ay, Ed hastanede uyanır ve Lorraine'e iblisin Arne'nin vücuduna girdiğine tanık olduğunu açıklar. Polisi Glatzel hanesine gönderir ve orada bir trajedi yaşanacağı konusunda onları uyarır.

Arne ve Debbie, Debbie'nin çalıştığı bir köpek kulübesinin üzerinde bulunan dairelerine geri dönerler. Kendini iyi hissetmeyen Arne, ev sahibi Bruno Sauls'u şeytani hakimiyeti nedeniyle 22 yerinden bıçaklayarak öldürür. Warrens'ın desteğiyle, davası, şeytani mülkiyeti savunma olarak iddia eden ilk Amerikan cinayet davası oldu ve David'in orijinal mülkiyeti hakkında bir soruşturmanın başlamasıyla sonuçlandı.

Warren'lar daha sonra bir cadının toteminden geçen şeytani bir laneti keşfederler ve eski bir rahip olan Kastner ile tanışırlar.Daha önce Ram kültünün Havarileri ile ilgilenen kişi . Onlara bir okültist'in kasıtlı olarak totemi terk ettiğini ve Glatzeller üzerinde bir lanet yaratarak David'in eline geçmesine neden olduğunu söyler.

Warrens seyahat Boston, Massachusetts da 22 kez bıçaklanmış Katie Lincoln, ölümünü araştırmak üzere. Dedektifler, Katie'nin kayıp olan arkadaşı Jessica'nın evinde bir totem bulmuştu. Lorraine cinayeti yeniden canlandırmak için bir vizyon başlatır ve Jessica'nın Katie'yi bir uçurumdan atlayıp ölümüne atlamadan önce şeytani varlığı nedeniyle Katie'yi altından bıçakladığını keşfeder, bu da dedektiflerin vücudunu kurtarmasına izin verir. Warren'lar, vücudunun dinlendiği cenaze evine gider ve Lorraine, okültistin yerini bulmaya yardım etmek için cesedin eline dokunur.

Lorraine, bir vizyonda, okültist'in Arne'nin kendisini öldürmesini sağlamaya çalıştığına tanık olur, ancak onu tam zamanında durdurur. Lorraine okültist tarafından tehdit edilir ve Ed'e bağlantının her iki yönde de çalıştığını söyler.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
beh

mukemmel di bu arada filmn tercume ismi yanlis gbi korku seansi beni buna seytan zorladi olmali bnce

1 Yıl Önce
Film Reytingleri