Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
10 / 10
2 1
Korku Seansı 2
Fragmanı izle

Korku Seansı 2 - The Conjuring 2 izle 2016. 1976'da, paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren , Ronald DeFeo Jr.'ın 13 Kasım 1974'te tüm ailesini öldürmesinden ve Lutz'u içeren müteakip unutulmaz olaydan gerçekten şeytani bir varlığın sorumlu olup olmadığını belirlemek için Amityville evindeki Amityville cinayetlerini araştırıyor. aile . Bir seans sırasında Lorraine, cinayetleri yeniden yaşadığı ve şeytani bir rahibe figürüyle karşılaştığı bir vizyona çekilir.

Daha sonra Ed'in kazığa geçirildiğine ve onu fena halde korkuttuğuna tanık olur. 1977'de, Hodgson ailesi , dört çocuğun en büyüğü olan Janet'in ouija ile oynamasından sonra Londra'nın Enfield ilçesindeki evlerinde garip olaylar yaşamaya başlar.yazı tahtası.

Janet uyurgezerlik yapmaya başlar ve rüyalarında, ailenin koltuğunda oturan, evin onun olduğu konusunda ısrar eden öfkeli yaşlı bir adam şeklindeki bir varlıkla sohbet eder. Sonunda, Hodgson kardeşler ve anneleri Peggy, paranormal olaylara tanık olur ve onları komşularına sığınmaya teşvik eder. Medya aileyle röportaj yapmaya çalıştığında, Janet, daha önce evde yaşayıp ölen yaşlı adam Bill Wilkins tarafından ele geçirilir. Janet daha fazla şeytani ele geçirme belirtisi gösterdiğinden, hikaye sonunda Warrens'a ulaşır ve Janet'in mülkiyetinin bir aldatmaca olup olmadığını kanıtlamak için yardımları istenir. Lorraine, Ed'in ölümüyle ilgili vizyonunun gerçek olabileceğinden korktu, onu karışmaması konusunda uyarır. Ed'in çalışma odasında şeytani rahibe hakkında başka bir vizyonu var.

Şeytan adını söyler, Hodgson konutunda kalırken Ed ve Lorraine, Maurice Grosse ve Anita Gregory de dahil olmak üzere diğer paranormal araştırmacılara davanın meşruiyeti konusunda danışırlar . Gregory, Janet'in mutfağı kasten mahvettiğini ve böylece musallatlığın itibarını sarstığını gösteren video kanıtları sunuyor. Buna dayanarak, Ed ve Lorraine, ailenin şöhret için yalan söylediğine inanarak ayrılmaya karar verirler.

Ancak, Wilkins'in ruhunun, Janet'in iradesini kırmaya çalışan gerçek iblis, güçlü rahibe tarafından manipüle edilen bir piyon olduğunu keşfederler. Lorraine, yeteneklerinin rahibe tarafından engellendiğini ve Janet'in sahip olduğu gerçeği kavramasını engellediğini fark eder.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri