Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Koleksiyon - Collection

HD 744 2021
Puanla:
4 / 10
1 1
Koleksiyon
Fragmanı izle

Film Marianna Palka tarafından yönetilirken senaryosunu ise Todd M. Friedman üstlenilmiştir. Collection isimli 4k film ABD yapımı bir gerilim olup 2021 yılında vizyona girmiştir. Filmde Alex Pettyfer, Shakira Barrera, Mike Vogel, Jacques Colimen, Ashton Lubart, Todd M. Friedman, Joseph Julian Soria, Breeda Yün, Brittney Seviyesi, Mara Salonu gibi birçok oyuncu yer almaktadır. 

Filmde hayatında yaşanan tatsız olaylardan dolayı oldukça mutsuz olan bir baba geçmişte yaşadığı kötü durumlar ile başa çıkmaya çalışırken, çocuğu, ödenmemiş kumar borçları ve bunun gibi daha birçok olay ile başa çıkmaya çalışmasını konu almaktadır. Brandon yüzünden akan kanlarla telefon ile aramaya yapmaya çalışırken, Christina evde bulunan tüm eşyalarını toplamaya çalışmaktadır. Çantasını hazırladığında oğlu Gio’yu da alarak hızla evi ter eder. Gio gelmek istemese de zorla arabaya biner ve giderler. Gergin bir şekilde ilerlemeye çalışırken birden arkadan gelen araç ile korkusu iyice artar. Sonraki günlerde yapılan davalarda Brandon oldukça gergin hisseder ve bittiğinde arkadaşı ile bir odada konuşmaya başlarlar. Sinirli tavrı bir türlü geçmezken eline gelen her şeyi fırlatmaya başlar. Arkadaşı ona haplarını uzatır ve biraz sakinleşmesini bekler. Daha sonra bir yere gider ve orada içkisini içerken yanına gelen kadın eşinin nasıl olduğunu sorar. Brandon duruma oldukça üzülse de belli etmemeye çalışır ve onu geçiştirmeye çalışır. 

Bu sırada restoranda yemekte olan birkaç kişinin yanına gelen genç çocuk yaşlı adamın görüş alanına girer ve adam bundan hoşlanmaz ve onlardan uzak durması için onu uyarır. Genç yine de konuşmaya devam eder ve adam son çare para teklif eder. Çocuk derdinin bu olmadığını anlatmaya çalışsa da yaşlı adam ısrar ile para teklif eder ve genç sonunda o parayı kabul edip mekânı terk eder. Brandon restoranda olan bu olayları izler ve kayıt altına almıştır. Çok vakit kaybetmeden kendisi de mekânı terk eder ve genç çocuğun peşinden dışarı çıkar. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri