Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Kocaayak Ve Ailesi
Fragmanı izle

Adam ve annesi, bölgede ünlü olan ve herkes tarafından bilinen Bigfoot’u kurtarmak için epik bir yolculuğa çıkacaktır. Bigfoot Family 2020 yapımı bir animasyon, macera ve aile filmidir.

Adam, sonunda babası Bigfoot’u eve gelmeye ikna etmiştir. Babasının bölgede ünlü olması, Bigfoot ailesinde bazı değişikliklere yol açmıştır. Adam, iki ay sonra, babasının popülaritesinin aileye getirdiklerinden hoşnutsuz olmaya başlar. Bigfoot, popülaritesini iyi bir amaç için kullanmaya karar verir. Bigfoot, Alaska’da, büyük ve geniş bir vahşi yaşam bölgesini açgözlü yaş şirketinden korumak için elinden geleni yapacaktır. Adam, babası Bigfoot’un bu amaçla sosyal medyaya videolar yüklemesine yardım eder. Birçok aktivist Bigfoot’u desteklemek için bölgeye akın eder. Fakat Bigfoot ortadan kaybolur.

Bir gece Bigfoot açıklanamaz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Adam, annesi Shelly ile birlikte, Bigfoot’u bulmak üzere yola çıkar. Alaska’ya varan Adam ve Shelly, Bigfoot’u son gören protestocu olan Ario Woodstock ile karşılaşır. Shelly, Ario’nun Bigfoot’u son gördüğü yer olduğunu söylediği alana kadar takip eder. Bu sırada Adam ve hayvan arkadaşları da yağ şirketinin çalışanları tarafından pusuya düşürülür. Adam, yaşadığı çatışmalardan sonra, Ario’nun da şirket için çalıştığını fark eder. Shelly, Ario tarafından tuzağa düşürülmüştür.

Bigfoot Family filminin yönetmenliğini Jeremy Degruson ve Ben Stassen üstlenir. Senaryo kısmında da Ben Stassen, Cal Brunker, Bob Barlen iş birliği yapar. Adam karakterini Jules Medcraft ve Kylian Trouillard isimli seslendirme sanatçıları seslendirir. Bigfoot’u Alexis Victor seslendirir. Shelly karakterine Marie Chevalot isimli seslendirme sanatçısı hayat verir. Filmde kullanılan müzikler Puggy isimli sanatçıya aittir. Sanat yönetmeni koltuğunda da Jeremy Degruson bulunur. Sanat departmanında Charlotte Boisson, Patrick Reyntens ve Inge van der Veen yer alır. 4k formatlı filmin ses departmanında Bertrand Boudaud, Antoine Francois, Yves Renard, Thibaud Rie, Luc Thomas ve Merejn ban der Heijden görev almaktadır. Müzik departmanında ise Emmanuel Deletang ve Annisa Nassih, Puggy ile iş birliği yapar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri