Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Kırık Kaset - Mixtape

HD 1119 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Kırık Kaset
Fragmanı izle

Kırık Kaset - Mixtape izle 2021. 20. yüzyılın son aylarında geçen filmde insanlar, 31 Aralık 1999 gece yarısında, Year2K kaynaklı küresel bir bilgisayar çöküşünün gerçekleşmesinden korkuyorlardı . Ortaokul öğrencisi Beverly Moody (Gemma Brooke Allen ), USPS posta taşıyıcısı olan büyükannesi Gail (Julie Bowen) ile birlikte yaşıyor.

Sadece birbirlerine sahipler, çünkü Beverly'nin ailesi, o iki yaşındayken bir araba kazasında öldü. Annesi Kim, doğduğunda sadece 16 yaşındaydı. Kızı hakkında konuşmak Gail'i üzer, bu yüzden Beverly'nin onunla ilgili sorularından kaçınır.

Meşgul olmak ve Beverly'nin kolej fonu için para kazanmak için fazladan vardiya çalışıyor. Aşırı korumacı olan Gail, Kim'i kaybettiği gibi Beverly'yi de kaybedebileceğinden korkar. Beverly yalnızdır ve okulda iki erkek tarafından düzenli olarak zorbalığa uğrar. Beverly, ailesinin “Love Riot” mixtape'ini bulur, ancak kaset bir walkman tarafından 'yenilir' ve çalınamaz.

Bu yüzden, ebeveynleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için mixtape'teki şarkıların izini sürme görevindedir. Şarkıları dinlemenin, şimdi doğduğundan biraz daha büyük olan şarkılara bağlı hissetmesini sağlamasını umuyor. Yerel plak dükkanı, başlangıçta düşmanca olmayan Anti (Nick Thune) tarafından yönetilir (her şeye ve herkese karşı olduğu gibi). Ama listeden etkilendi. “Vinil mi CD mi?” diye sorduğunda, yanıtı “Yalnızca Walkman'im var” oluyor. Pencereden dışarı bakar ve ne aradığını sorar. “Akı kapasitörlü bir DeLorean” ( Geleceğe Dönüş'teki zaman yolculuğu yapan arabaya atıfta bulunarak , eskiyen kasetleri bulmak için).

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri