Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Katillerin Gecesi - Blindsided

HD 1221 2021
Puanla:
4 / 10
1 1
Katillerin Gecesi
Fragmanı izle

Kolombiyalı bir kadın, bilmemesi gereken, önemli ve büyük bir detay bilmektedir. Bu sırada uyuşturucu karteli çetesi, gittikçe yayılmakta ve ölüm saçmaktadır.

Joth Riggs’in yönettiği ve 4k filmlerimizden olan Blindsided (Katillerin Gecesi) filmi, büyük bir uyuşturucu kartel çetesine karşı açılmış bir dava ile başlar. Bu ciddi dava, yıllardır faaliyette olan ve gittikçe daha fazla alana yayılan bir uyuşturucu kartel çetesini çökertebilecek güçtedir. Fakat davanın tamamlanması ve uyuşturucu kartelinin bitirilebilmesi için, bir tanık gerekmektedir. Kolombiyalı bir kadın, bu davayı uyuşturucu karteli ile birlikte bitirecek bir detay bilmektedir.

Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi, yıllardır uğraştıkları bu büyük uyuşturucu karteli çetesini bitirmek istemektedir. Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanları, bu Kolombiyalı kadından haberdar olur. Kolombiyalı kadın, bildiklerinin davayı kapatabileceğini ve uyuşturucu kartel çetesinin üyelerini hapse tıkacağını bilmektedir, fakat söz konusu dava başka bir yerde görülmektedir. Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanları, Kolombiyalı kadını davanın yapıldığı yere götürmek üzere hareket eder. Kolombiyalı kadın, yanına küçük kızını da alır. Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanları, Kolombiyalı kadın ve küçük kızı, davanın yapıldığı yere zamanında ulaşmak üzere acele bir şekilde yola çıkar.

Yolculuk devam ettikçe, ajanlar, yalnız olmadıklarını anlar. Kendilerine karşı dava açılmış olan uyuşturucu kartelinin çetesinin üyeleri, bu Kolombiyalı kadının davada tanıklık etmesini engellemekte kararlıdır. Uyuşturucya Mücadele Dairesi ajanları, ellerinden geleni yapar fakat bu yeterli değildir. Ajanlar, Kolombiyalı kadını ve küçük kızını Taylor Ward adındaki bir kadının evine bırakarak hızla ortadan kaybolur.

Taylor Ward, babası ile beraber açtığı evde, yaşlı ve yardıma ihtiyacı olan kişilere sığınma, barınma ve yemek sağlamaktadır. Taylor Ward, aceleyle kapısında beliren Kolombiyalı kadını ve küçük kızını içeri alır. Fakat gözü dönmüş uyuşturucu karteli çetesinin üyeleri bundan haberdardır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri