Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Kartpostal Cinayetler
Fragmanı izle

Bu muhteşem gerilim dolu 4k filminde New York dedektifi Jacob Kanon'un bir kızı var. Balayında mutlu vahşice öldürülen güzel, yetenekli bir kız. Film, Kanon'un yeni evli kızı ve kocasının balayındayken korkunç bir şekilde öldürülmesiyle başlıyor. Birisi parçalanmış bedenleri ünlü bir sanat eserini andıracak şekilde yeniden düzenler. Kanon ve davadan sorumlu polis memurları, bunun tüm Avrupa'yı dolaşan genç çiftleri öldüren seri katillerin işi olduğunu öğrenirler.

Madrid'deki ilk ölümleri Kanon'un kızı ve kocasının ölümleri takip eder. Kısa bir süre sonra, benzer cinayet raporları tüm Avrupa'da dosyalanır. Katiller her şehre girmeden önce yerel gazetecilere taklit ettikleri sanat eserlerinin bir ipucunu bıraktıkları kartpostallar gönderirler. Kanon'un intikam dolu yolculuğunun yanı sıra, genç bir Amerikalı çiftin Avrupa'daki yolculuğu da bu sırada ele alınır. Bu çiftin hikayesi aracılığıyla seri katillerin kendilerine ve kurbanlarını nasıl vahşice cezbettiklerine dair bir fikir edinilmeye başlanır. Bu genç çift polis ise görüştükten sonra polislerin katillerin porfilini ve düşünce biçimlerini anlamasına da oldukça yardımcı olurlar. Bu sayede dedektif Jacob Kanon ve onun polis arkadaşları tüm Avrupa’ya yayılan ve genç çiftleri öldüren bu vahşi katilleri bulmakta bir adım daha yaklaşır. 

Bu sırada İsveçli sanat eleştirmeni olarak çalışan Dessie Larsson'ın masasına oldukça tuhaf kartpostallar gelir. Bu kartpostallar genç çiftleri öldüren katillerin gönderdiği kartpostallar olabilir.  Avrupa'da, çiftler sonu belli olmayan kasıtlı şiddet eylemleriyle acımasızca katledilmeye başlanır. Haber tüm Avrupa’da yayılır.  Bu sırada ise polisler ve Jacob için tek kayda değer ipucu katil veya katillerin gazetelere yayınlaması için gönderdiği kartpostallardır. Dedektifler bunları takip ederek vahşi katillere ulaşmayı amaçlamaktadır. Ortada ise katil ya da katilleri yakalamak için kartpostallardan başka bir delil yoktur. 

Hem avlananların hem de avcıların ortak perspektifinden bakıldığında, The Postcard Killings, insan ruhunun en korkutucu yönlerinin derinliklerine inerek Jacob ve Dessie'yi kaçışı olmayan bir kâbusun içine çekiyor. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri