Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
4 / 10
1 1
Karlar Kralı Norm
Fragmanı izle

Orijinal ismi Norm of the North olan 4k formatlı Karlar Kralı Norm, 2016 yılında vizyona giren; bilgisayar yapımı bir animasyon filmidir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmde, Norm isimli bir kutup ayısının başından geçen maceralar konu alınmaktadır. Yönetmenliğini Trevor Wall’ın üstlendiği filmin seslendirme kadrosunda Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong, Bill Nighy ve Colm Meaney gibi ünlü isimler bulunuyor.

Bir kutup ayısı olan Norm, Kuzey Kutbu Kralı’nın oğlu ve tahtın sıradaki varisidir. Ancak Norm, büyükbabasından kendisine geçen bir yetenek yüzünden; kendi türü tarafından zaman zaman dışlanmaktadır. Norm’un yeteneği, aynı büyükbabası gibi insanlarla iletişime geçerek onlarla konuşabilmektir. Bu yeteneği yüzünden dışlanan Norm’un tek arkadaşları bilge bir martı olan Sokrates ve Norm’un gönlünü kaptırdığı dişi bir kutup ayısı olan Elizabeth’dir. Günün birinde Norm’un yaşadığı Kuzey Kutbu artık insanların turistik bölgesi haline gelmiş ve insanlar tarafından neredeyse işgal edişmiştir. Bu sırada Norm’un büyükbabası esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Bir süre Norm’un büyükbabasını araştıran Norm ve Sokrates, buzların üzerinde bulunan bir eve ulaşır. Bu evin içerisinde ise zengin bir yatırıcımlı olan Bay Greene’in temsilcisi Vera yaşamaktadır. 

Meydana gelen bir çığın ardından Norm, Vera’yı kurtarır ve Bay Greene’in reklam filmi için kutup ayısını oynayacak bir oyuncu aradığını öğrenir. Bunun ardından Norm, büyükbabasını bulabileceklerini düşünerek Sokrates ile birlikte New York’a giden bir geminin içerisinde saklanır. Şehire vardığında ayı kostümüyle dolaşan bir insan gibi davranmaya çalışan Norm, Bay Greene’in reklam filmi için seçmelere katılır. Fakat Greene, Norm’un gerçek bir ayı olduğunu ve büyükbabası için geldiğini anlar. Bunun ardından Green, Norm’u sakinleştirici bir silahla uyutmaya çalışsa da; Norm buna engel olur ve herkesin dikkatini üzerine çeker. Bunun ardından Vera’nın kızı Olympia ile tanışan Norm, Green’in, Kuzey Kutbu için yaptığı hain planları öğrenir ve bunları engelleyip büyükbabasını kurtarabilmek için büyük bir maceraya atılır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri