Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Kara Cuma - Black Friday

HD 1997 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Kara Cuma
Fragmanı izle

Kara Cuma - Black Friday izle 2021.Bir parazit organizma, mağazayı Kara Cuma indirimi için hazırlarken All-Mart çalışanı Monty'ye saldırır. Monty bir canavara dönüşür ve iki iş arkadaşına saldırır. Ken Bates, Şükran Günü'nde çalışması gerektiği için kızları Lyla ve Gracie'yi anneleri ve yeni kocası Grant ile akşam yemeğine bırakır.

Ken daha sonra değersiz iş arkadaşı Chris Godecki'yi alır ve We Love Toys'daki geç vardiyalarına doğru sürer. Endişeli müşteriler dışarıda toplanırken Ken ve Chris, Black Friday için mağazayı açmaya hazırlanırken iş arkadaşları Marnie, Brian, Archie, Ruth, Emmett, Anita ve Bircher'a katılır. Bircher sigara içerken yanlışlıkla kendini binanın dışına kilitler.

Bir parazit tarafından ele geçirilen kuduz bir alışverişçi, Bircher'ı parçalayarak onun da bir yaratığa dönüşmesine neden olur. Mağaza müdürü Jonathan Wexler, kapılarını çalışanlarına açtı. Alışveriş yapanlar içeri akar, ancak parazit mutasyonu yayıldıkça yavaş yavaş şiddete başvururlar.

Sonunda herkes, alışveriş yapanların saldırıya uğrayıp karşılık vermek zorunda kaldıkça cani yaratıklara dönüştüğünü fark eder. Bir parazit tarafından ele geçirilen Emmett, Anita'yı öldüren bir dokunaç yayar. Emmett, mağazanın Noel Baba Köyü sergisine doğru kaçmadan önce bir yaratığa dönüşür. Ruth ofiste delikler açarken Archie, Chris ve Brian'ı daha fazla müşteri içeri girmeden çıkış kapısını kapatmak için mutant bir kalabalığın içinden geçirir.

Jonathan ve Ken banyoda bir yaratıkla savaşırlar. Marnie, Noel Baba'nın Köyü'ne gizlice girer ve dönüştürülmüş müşterilerin büyüyen bir keseye dönüştüğünü görür. Çıkış kapısı emniyete alındıktan sonra Jonathan, Ken, Chris, Marnie, Brian, Archie ve Ruth mağaza katında yeniden toplanır. Ele geçirilmiş bir polis tarafından sürülen bir polis arabası ön camdan içeri çarpar. Araba Ruth'un üzerinden geçiyor. Mutasyona uğrayan alışverişçiler tekrar içeri akmaya başlar. Chris'i kurtardıktan sonra canavarlardan biri Archie'yi öldürür.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri