Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Kaptan Sabertooth Ve Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde
Fragmanı izle

Sihirli Elmas, her dolunayda sahibinin dileklerini yerine getirmektedir. Kaptan Sabertooth Sihirli Elmas’ı ele geçirmek istemektedir. Bu sırada minik korsanlar kayıp kardeşlerini arayacaktır. Kaptan Sabertooth ve Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde 2019 yapımı bir animasyon ve aile filmidir. 

Kaptan Sabertooth azimli bir kaptandır. Bir gün Sabertooth, Sihirli Elmas adında değerli bir taşın varlığından haberdar olur. Sabertooth kısa sürede bu elmasa ilgi duymaya başlar. Zira Sabertooth parayı oldukça sevmektedir. Sabertooth’un en büyük hayallerinden birisi çok zengin olmaktır. Bu nedenle Sabertooh Sihirli Elmas’ı ele geçirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Sabertooth ve ekip arkadaşları yola çıkar. 

Minik kaptanlar ise kayıp kardeşlerini aramaktadır. Sakin, sessiz ve huzurlu bir hayat isteyen Pinky, her saniye çeşitli maceralara atılmak isteyen Veronica ile kardeşlerini aramak için yola çıkar. Minik kaptanlar da Sihirli Elmas’ın peşindedir. Fakat bu değerli taşı isteyenler Kaptan Sabertooth ve Minik kaptanlardan ibaret değildir. Ormanın lordu Maga Kahn güneşe çıkmak istemektedir. Fakat kendisi bir vampirdir. Karada ve suda büyük bir kovalamaca başlayacaktır. 

Kaptan Sabertooth ve Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde filminin yönetmenliğini Marit Moum Aune ve Rasmus Aç Slvertsen üstlenir. Senaryo kısmında ise Terje Formoe ve Karsten Fullu işbirliğine gider. Filmin başrol karakteri olan Kaptan Sabertooth karakterini Kyrre Haugen Sydness isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. Minik kaptanlardan birisi olan Pinky karakterini Leonard Valestrand Eike isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. Sunniva karakterini Siri Skjeggedal, Marco karakterini Ida Leonora Valestrand Eike ve ormanın lordu Maga Kahn karakterini Bartek Kaminski isimli seslendirme sanatçısı seslendirir. 

Filmin müzikleri Johannes Ringen’a aittir. Sanat departmanında Olve Vigeland Askim, Pipat Sripradoo, Erik Sorstein ve Randi Vedeld yer alır. 4k filmdeki özel efektler Randi Vedeld’a aittir. Animasyon departmanında ise William  Eckbo Avgerinos, Todor Iliev, Kristian Kim Larsen, Yaprak Morali, Nicholas Nostbakken, Mads Ringdal ve Melvin Ostensen yer alır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri