Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Kaptan Amerika: İlk Yenilmez
Fragmanı izle

Kaptan Amerika: İlk Yenilmez - Captain America: The First Avenger izle. İlk vizyona giriş tarihi 22 Temmuz 2011 tarihi olan Kaptan Amerika : İlk Yenilmez adlı film, ünlü çizgi roman karakteri Kaptan Amerika'nın macerasını konu alıyor ve süper askere nasıl dönüştüğüne yönelik olarak savaş teknikleri ve teknolojinin bir arada işlendiği bilim-kurgu ve savaş film türleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Filmde dikkat çeken isim olarak Kaptan Amerika rolünde Steve Rogers yer alıyor. Marvel Comics tarafından yaratılan bu çizgi roman karakteri yapımda Artisan Entertainment tarafından yine 2011 senesinde hayata geçirilen yapım olarak karşımıza çıkıyor.
Kaptan Amerika, Marvel Evreninde gönüllü olarak süper askere dönüşme programına katılır. Bunun sayesinde artık o, Red Skull ve onun organize ettiği Hydra ekibiyle rahatlıkla savaşabilme kabiliyetini elinde bulunduracaktır. İşte yer verilen tüm bu sıra dışı özellikleri açısından değerlendirilecek olunduğu zaman Kaptan Amerika : İlk Yenilmez adlı bu yapımın her yönüyle sıra dışı nitelikleri bir arada tuttuğunu gerçekten de ele almak gerekecektir. Ortada duran tüm bu özelliklerine yönelik olarak aktarıldığı zaman tamamen ayrıcalıklı ve de profesyonelce hareket edildiğini kesinlikle ele almamız söz konusudur. Bu özellikleri açısından yer verilirse Bucky Barnes ve Peggy Carter ile güçlerini birleştirmesi de bu sıra dışı yapımın önde gelen nitelikleri olarak karşımıza çıkıyor. İşte tüm bu nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman her halükarda öne çıktığını dikkate almak gerekir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri