Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Kaos Yürüyüşü
Fragmanı izle

Kaos Yürüyüşü - Chaos Walking izle 2021. MS 2258'de, Yeni Dünya gezegeninin kolonistleri, hepsi erkek, herkesin birbirinin düşüncelerini görmesine ve duymasına neden olan Gürültü denen bir durumdan mustaripti. Kolonistler, The Spackle olarak adlandırılan yerli insansı türlerle, görünüşte tüm kadın kolonistleri öldürürken erkeklerin yarısı hayatta kalan bir savaşa karıştı.

Todd Hewitt, üvey babaları Ben Moore ve Cillian Boyd ile Prentisstown'da yaşıyor. Diğer sakinler arasında vaiz Aaron, kasabanın belediye başkanı David Prentiss ve oğlu Davy yer alıyor. Prentiss Gürültüsünü kontrol etmeyi öğrenerek düşüncelerinin görülmesini ve duyulmasını zorlaştırdı. İlk Koloni ile bağlantısını kaybeden bir uzay gemisi Yeni Dünya'ya yaklaşır ve gezegeni araştırmak için bir keşif gemisi gönderilir, ancak gemi çöker. Bir gün,

Todd çalışırken,[5] Todd kasabaya döner ve sessiz kalmaya çalışır, ancak diğer adamlar onun düşen gemi hakkındaki düşüncelerini duyar ve görür; kaza mahallini araştırmak ve geminin bazı kısımlarını temizlemek için yola çıkarlar, ancak kurtulan bulmazlar. Todd yalnızken kazadan kurtulan tek kişi olan Viola ile tanışır. Daha önce hiç görmediği bir kız gördüğünde şok olur.

Prentisstown'dan adamlar Viola'yı yakalar ve Viola belediye başkanının evine getirilir ve burada nereden geldiği sorgulanır. Prentiss ona Gürültünün ne olduğunu ve gezegenlerinde neler olduğunu açıklar. Adamlarla konuşmak için ayrılırken Davy, ona göz kulak olmakla suçlanır.

Davy farkında olmadan Viola'nın aletlerinden biriyle oynar, bu da onun duvarlarda büyük delikler açmasına neden olarak Viola'nın kaçmasına yardımcı olur. Viola'nın kaçışı sırasında Prentiss'in, Viola'nın kolonisinin ana gemisiyle temas kurmasını engellemekten, inişlerini engellemekten, hala kriyo uykudayken onları öldürmekten ve gemiyi temizlemekten bahsettiğine kulak misafiri olur.

Viola, Todd'un ailesinin ahırında saklanır ve Todd sonunda onu bulur. Todd, Prentiss'in adamlarından biri onu aramaya geldiğinde Viola'yı saklamaya çalışır. Ben, Todd'a Farbranch adlı başka bir yerleşimden bahseder ve Viola'nın orada güvende olacağını söyler.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Alfa

Bu dublaj yapılmış hali mi? Komik.

9 Ay Önce
Sebahattin

Öncelikle duplaj bir harika izlemeden anladım filimi tsk ederim 

10 Ay Önce
Film Reytingleri