Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Kamandi: Dünyadaki Son Oğlan
Fragmanı izle

Kamandi, yıkılmış bir şehirde yıllarca babası ile birlikte, teknolojik ve tenha bir tesiste yaşadıktan sonra, babasının isteğini yerine getirmek için dışarı çıkar. Fakat kendisi, arkadaşı Tufan ile Ben Boxer, tanrılarının reenkarne olmasına inanan bir goril tarikatı tarafından kaçırılır. 4k formatlı Kamandi: The Last Boy on Earth!  2021 yapımı, animasyon ve aksiyon türlerinde bir kısa filmdir. 

Kamandi, yıkılmış bir şehirde babası ile bir başına kalmıştır. Halihazırda babası ile insanlardan uzak ve teknoloji ile donatılmış bir tesiste yaşayan Kamandi, büyük yıkımdan etkilenmemiştir. Kamandi ve babası, ellerinden geleni yaparak tesistekileri kurtarmaya, sürdürebildikleri kadar onları canlı tutmaya karar verir. Fakat bu konuda yaptıkları her türlü çalışma boşa çıkar. Kamandi ve babası eninde sonunda yalnız kalacaktır. Hiçbir şeye erişimi olmayan Kamandi, babasından çok şey öğrenmektedir. Bu süreçte Kamandi ve babasının sadece birkaç kitabı, bilgisayarı vardır. Yıllar boyunca Kamandi ve babası bu tesiste tek başlarına hayatlarını geçirir. Nihayet bu hayat son bulur. 

Kamandi’nin babası hayatını kaybeder. Bu kayıp Kamandi için oldukça sarsıcı olur. Kamandi, uzun süredir sadece babasını tanımakta, sadece onunla konuşmakta ve onunla arkadaşlık etmektedir. Artık koca dünyada tek başına kalmış olmak Kamandi için son derece yıkıcıdır. Fakat Kamandi, babası ölmeden önce kendisine söylediği sözleri unutmamaktadır. Babası, ölmeden önce, Kamandi’nin Dünya’daki son kişi olduğunu söylemiştir. Aynı zamanda, insanlığın varlığı için, Kamandi’nin hayatta kalmak zorunda olduğunu da söylemiştir. Kamandi babasının isteğini yerine getirmeye karar verir.

Yıllarını geçirdiği tesisten çıkarak babasının vasiyetini yerine getirecek olan Kamandi, bu süreçte başkaları ile tanışır. Prens Tuftan, Kaplan Krallığı’nın lideridir ve bir kaplandır. Ben Boxer insansı bir tür mutanttır. Bu ekip esrarengiz bir sebeple kaçırılacaktır. Radikal ve tutucu bir örgüt Kamandi ve yanındakileri kaçıracaktır. Tanrılarının reenkarnasyonuna inanan, bunu mümkün kılmak için birçok yolu deneyen gorillerden oluşan bir tarikat, Kamandi, Prens Tuftan ve Ben Boxer’ı kaçırır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri