Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Interceptor

HD 9423 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Interceptor
Fragmanı izle

Interceptor, 2022 yılında beyazperdeye aktarılan; birçok sahnesi Avustralya’da çekilen bir aksiyon ve macera filmidir. Yönetmenlik koltuğunda Matthew Reilly’nin oturduğu filmde, senaryo kısmında Reilly; Stuart Beattie’nin de yardımını almıştır. Filmde, JJ. Collins adında bir kadın yüzbaşının beklenmedik bir şekilde işinden atılması ve karşı karşıya kaldığı zorlu görev konu alınmaktadır. İçerisinde birbirinden ünlü oyuncuların bulunduğu filmin kadrosunda Elsa Pataky, Luke Bracey, Mayen Mehta, Paul Caesar, Belinda Jombwe ve Aaron Glenane bulunmaktadır. 

Aksiyon dolu sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkan 4k filmde uzun yıllar boyunca askeri eğitim alan ve bu konuda uzmanlaşarak beraber çalıştığı birçok askerin yanında kendisini göstermiş bir yüzbaşı olan JJ. Collins, işinde adeta bir uzmandır. Collins’in tüm bu eğitim süreci içerisinde aklında olan tek şey ise bir gün Pentagon’da çalışabilmektir. Gün geçtikçe kendisini geliştiren Collins, bir gün bu hayalindeki işine kavuşmuş ve Pentagon’da çalışmaya başlamıştır. Ancak her şey Collins için daha yeni başlayacaktır. Collins, büyük bir aşkla yaptığı işinden bilinmeyen bir sebep yüzünden atılmış ve Pasifik Okyanusu’nun ortasında, adeta bir hiçlikte bulunan nükleer bir üssü korumakla görevlendirilmiştir. Bir süre yaşadığı olayın şokunu atlatamayan genç kadın, ilk başlarda eski görevini yeniden kazanmayı denese de; bunun artık gerçekleşmeyeceğini fark ederek yeni işine odaklanmıştır.

Fakat Collins, yeni işinde daha önce karşılaşmadığı bir tehlikeyle başa çıkmak zorunda kalacaktır. Bir gün senkronize bir şekilde tam on altı adet füzenin saldırısına uğrayan nükleer üsde, büyük bir panik hakimdir. Kısa süre sonra hain saldırının arkısında eski bir ordu mensubu olan Alexander Kessel’in olduğunu öğrenen Collins, bunca yıllık tecrübesini kullanmak ve yeni görevini başarılı bir şekilde tamamlamak zorunda kalmıştır. Collins, her geçen dakika Kessel’in paralı askerleri tarafından kuşatılmaya devam edilen nükleer üssü korumaya çalışırken; bu sırada etrafında kime güvenip güvenemeyeceğini bilemezken, aynı an da zamana karşı da büyük bir mücadele verecektir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri