Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Injustice

HD 6521 2021
Puanla:
5 / 10
1 1
Injustice
Fragmanı izle

Injustice izle 2021. Dünya Yirmi İki'de Süpermen , karısı Lois Lane'den gelen ikinci bir kalp atışı duyar ve onun hamile olduğunu anlar. Aynı zamanda Batman , STAR Labs'tan Kriptonit çalan Joker'in peşinde Metropolis'e gelir . Harley Quinn'in yanı sıra Joker, Jimmy Olsen'i öldürür , Lois'i kaçırır ve kalbine cerrahi olarak bağlı bir kalp atış hızı monitörüne bağladıkları bir nükleer silah çalar.

Lois'in yakalandığını duyan Süpermen ve Batman, Adalet Birliği'nin diğer üyelerini çağırır.onu bulmak için. Flash şehri ararken, Joker tarafından kurulan bir tuzak tarafından öldürülmeden önce , Korkuluk'u laboratuvarında ölü ve korku toksini kaynağının eksik olduğunu bulur . Superman sonunda Joker ve Harley'i bir denizaltıda saklanırken bulur, ancak onlarla yüzleştikten sonra Doomsday tarafından saldırıya uğrar ve canavarı uzaya uçurur.

Diğer kahramanlar gelip Joker ve Harley'i yakaladıklarında Batman, çalınan korku toksini ile Kriptoniti karıştırdıklarını ve Süpermen'in Kıyamet Günü ile savaştığını hayal etmesi için kullandıklarını fark eder; gerçekte, Lois'i öldürdü. Süpermen uyarılmadan önce, Lois'in ölümü savaş başlığının patlamasını tetikleyerek Metropolis'i yok eder ve milyonlarca insanı öldürür.

Joker yakalanır ve Arkham Asylum'a götürülür ve Batman'e onu kıramadığı için hayal kırıklığına uğradığını, bunun yerine Süpermen'i yozlaştırmaya odaklandığını söyler. Kederli bir Süpermen sorgulamayı bozar, Joker'i yumruğuyla delip, kalbini sökerek öldürür, Batman'i dehşete düşürür. Dünya onun eylemlerine tepki gösterirken, Süpermen, Wonder Woman tarafından desteklenen ancak Batman tarafından reddedilen, kendisinin ve Justice League'in ideallerini bir kenara atacağına inandığı için ölümü önleme konusunda daha katı bir duruş sergilemeye karar verir .

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri