Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Infinite Storm

HD 470 2022
Puanla:
6 / 10
1 1
Infinite Storm
Fragmanı izle

Pam Bales yetenekli ve başarılı bir tırmanıcıdır. Pam, Washington Dağı'na tırmanırken şiddetli bir fırtınaya yakalandıktan sonra henüz zirveye ulaşamamıştır ve geri dönmeye karar verir, yoksa ölecektir. Pam dağdan inerken donarak ölmek üzere olan bir dağcıyla karşılaştığında hayatı değişir. Bu iki dağcı Washington Dağı'ndan inmeye çalışırken, Pam kendini bulacak ve geçmişini sorgulayacaktır.

Joshua Rollins ve Malgorzata Szumowaska'nın yönettikleri 4k film formatı da hazırlanan Infinite Storm filminin senaryo yazımına da katılmışlardır. Bu dramatik ve ilgi çekici film, 2010 yılında Washington Dağı'na tırmanmaya karar veren ve hala hayatta olan 70 yaşındaki dağcı Pam Bales'in hayatından ilham alıyor. Filmin ana karakterini 2 Oscar adaylığı ve birçok büyük ödülü olan Naomi Watts'ın canlandırdığı Pam Bales oynuyor. 

Pam Bales, Washington Dağı'na tırmanmaya karar verir. Yetenekli ve başarılı bir tırmanıcı olan Pam, Washington Dağı'nın eşsiz zirvelerini keşfetmeyi hedefliyor ve Pam Bales bu yolculuğa tek başına çıkacaktır. Gerçekten tehlikeli ve riskli olan bu durum, Pam gibi tecrübeli bir dağcı için tamamen normaldir. Pam Bales hazırlanır ve Washington Dağı'na tırmanmaya başlar. 

Pam küçük hareketlerle tırmanmaya devam eder ve hava kötü olsa bile, Pam onun tırmanmasını engelleyeceğini düşünmemektedir. Ardından hava koşulları deneyimli dağcıları hayal kırıklığına uğratır. Pam, bu aşırı hava durumunu her şeyden önce geçici bir değişiklik olarak görüyor. Ama çok geçmeden Pam korkunç gerçeği öğrenir. Büyük bir fırtına başlamak üzeredir. Pam, tepeyi görmek istedi ama bu fırtınadan sağ çıkamayacağını biliyordu. Pam dağdan aşağı inmeye karar verdi. 

Pam, tam gece çöktüğünde ve fırtına yoğunlaştığında dağdan inmeye başladı. Pam dağdan inerken, donmanın eşiğinde, hayatının son dakikalarını yaşayan yalnız bir dağcı görür. Pam Bales'in 2010'da yaptığı gibi, Pam Bales'in filmdeki karakteri de tırmanıcıya yardım etmeye karar veriyor. İkili, hava kararınca hızla dağdan inmek için harekete geçti. Bu macera Pam'i kendisiyle tanıştıracak. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri