HUKUKSAL
https://www.filmizlemax.net 5651 sayılı yasada yer alan 5. maddedeki yer sağlayıcı olarak yayın yapmaktadır. Bu yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı olabilecek içerikleri kontrol etme sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibi ile hareket eder. Telif hakkına konu olan içeriğin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını iddia eden hak sahipleri [email protected] mail adresine hak sahipliğini belirtir dökümanla bize ulaşabilirler. Gelen mailler incelenip kontrolü yapıldıktan sonra içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İçerik yayın hakkını gösterir dökümanı bulunmayan mailler işleme alınmaz.

İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İLETİŞİM
Adınız:
E-posta Adresiniz:
Konu:
Mesajınız:
Mail adresinizi doğru yazdığınızdan lütfen emin olun.
Film Robotu
Seçeneklerin hepsini seçmenize gerek yoktur.
En Çok İzlenen Filmler
Son Yorumlanan Filmler
  • Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok BU NASIL POSTER LAN SPOİLER MI VERIYONUZ
  • Telefon Telefon Sonlara doğru biraz ipin ucunu kaçırmış olsalarda film gayet güzel ve izlettiriyor...ikincisi olur mu bilmem ama bu tarz filmer sevenler kesinlikle kaçırmayın diyorum
  • Umudun Dili Umudun Dili çok etkileyici bir film. Ölümden kurtulmak için yaptığı şey bir de yaşanmış bir hikayeden alıntı olması ayrı bir güzellik. tavsiye ederim.
  • Gerçek Kahraman Gerçek Kahraman nedtr dublajı yoken