Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
İki Aşığın Ölümü
Fragmanı izle

Film, yıkılmak üzere olan bir ilişkinin kurtarılma ümidi de bitince, çiftin kendi kendilerine ürettiği bir çare ve bunun sonrasında yaşanan ilginç bazı gelişmeler üzerinde duruyor. Baş rolde David adında orta yaşlarda bir adam bulunuyor. David'in eşi ve dört çocuğuyla birlikte yürüttüğü bir yuvası vardır. Ancak eskiden birçok şeyin yolunda gittiği bu evlilik için artık aynı şeyi söylemek pek mümkün değildir. Uzun bir süredir David ve karısının arasında bazı tartışmalar süregelmektedir. Bu tartışmalar zamanla yerini çiftin iyice birbirinden soğumasına bırakacaktır. Artık ilişkinin kurtarılmasına karşı ne David'in ne de karısının bir ümidi kalmamıştır. Yavaş yavaş yolları ayırma niyetine girerler ve boşanmayı düşünmeye başlarlar. Artık, aile tamamen dağılmaya sürecine girmiştir. 

4k formatına dublajlı versiyonunu da eklediğimiz The Killing of Two Lovers filminin devamında David ve ailesinin psikolojisi için son derece zor geçecek olan bu süreçte, David'in hala bir nebze olsun ümidi vardır. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını o da biliyordur. Ancak yine de içinde öldürmeği bir umut yaşamaktadır. Bu süreçte ikili kendi aralarında bir anlaşma yapmaya karar verirler. Bu anlaşmaya göre ikisi de artık birbirlerinden uzaklaştıkları için başka insanlarla görüşebilecekler ve bunu birbirleri için sorun yapmayacaklardır. Anlaşıldığı gibi iki taraf da başka insanlarla görüşmeye başlar. Ancak David için yapılan anlaşmaya uymak biraz zor olacaktır. Çünkü karısının başka bir adamla yakınlaştığını izlediği süreçte bu durumu kabullenmesi zannettiği kadar kolay olmayacaktır. David, karısının yeni ilişkisini içten içe kıskanmaya başlar. Karısını başka bir adamla görmeye tahammül edemediğini fark eder. Ve sonunda karısı ve yeni ilişkisi arasındaki mesafeyi açabilmek ve karısını tekrar geri kazanabilmek için kendince bir müdahaleye girişir. Peki David bu mücadeleyi kazanıp karısını tekrar elde edebilecek midir? Neredeyse yıkılmış durumda olan bu evliliği kurtarmayı başarabilecek midir? 

ABD yapımı olan filmin senaryosu Robert Machoian' a ait olan filmin yönetmenlik koltuğuna da yine Robert Machoian' oturmuştur. Başrollerini Chris Coy, Clayne Crawford, Arri Graham, Bruce Graham gibi başarılı isimler paylaşmıştır.  Yapım Türkiye'de, 3 Eylül 2021 tarihinde vizyona girerek izleyicilerle buluşmuştur. Dram türüne giren bu eser yayınlandığı günden itibaren izleyicilerden ortalama 7.0 izleyici puanı almıştır. Filmin çekimleri ABD' nin, Utah eyaletinde yapılmıştır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri