Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
3 / 10
1 1
İhlal: Yaşam Karşıtı
Fragmanı izle

Dünya artık yaşamak için uygun bir gezegen değildir çünkü dünya üst üste birçok olayı atlatmak zorunda kalmış ve bu sırada da çok büyük kayıplar vermiştir. Son olarak dünyayı sarsan virüs ve virüsün sürekli evrimleşmesi yüzünden milyonlar ölmüş ya da korkunç bir şekilde acı çekmektedir. Bu yüzden dünya top yekûn bir temizlik yerine gezegenden ayrılmayı ve kolonileri olan Yeni Dünya gezegeninde sağlıklı yaşamı başlatmayı seçmiştir. Ancak dünyadan Yeni Dünya adı verilen koloniye gitmek aşırı derecede pahalıdır ve yolculukta uzayda altı aylık bir yol demektir. Koloni de yaşam ise gereken şartlar sağlandıktan sonra sorunsuz sürecek durumdadır. 

Fakat bu koloni sadece ayrıcalıklı kişiler için hazırlanan bir kolonidir. Yeni Dünya’ya ise sadece üç yüz bin kişi gidecektir ve bu kişilerin %90’ı da zengin kişilerden oluşmaktadır. Sadece kalan %10’luk kısmı sağlıklı normal veya alt sınıf kişilerden oluşmaktadır çünkü birilerinin zengin sınıfa hizmet etmesi gerekmektedir. Ark isimli uzay aracı hazırlanmış elit ve işçi sınıfı sağ salim gemiye alınmış ve sorunsuz bir şekilde de yola çıkılmıştır. Ancak uzay aracı kalktıktan kısa bir süre sonra gemide bazı şeyler ters gitmeye başlar. Çünkü birisi korkunç bir şekilde öldürülmüştür ve bu kişi analiz edildiğinde bu kişinin insanoğluna ait olmayan DNA taşıdığı tespit edilmiştir. Bunun üzerine sınırlı sayıdaki çalışanlar bir araya gelirler ve başlarına gelebilecek olası tehlikeye karşı hazırlanmaya çalışırlar. Ama ne kadar hazır olurlarsa olsunlar karşılarına çıkacak tehdit çok büyüktür.

Türkçe dublajı da sizlere özel olarak hazır edilen İhlal isimli bu muhteşem bilim kurgu filminde John Suits filmin yönetmenliğini üstlenen isimdir. Corey Large ile Edward Drake isimleri ise bu korku ve aksiyon filminin senarist ekibini oluşturan isimlerdir. 4k film formatıyla Breach ismiyle de hazır olan yapımın başrol oyuncu kadrosunun liderliğini ise usta isim Bruce Wilis üstlenmektedir. Usta oyuncuya ayrıca başrollerde Rachel Nicholas ile Cody Kearsley isimleri de eşlik etmektedir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
oxichampion

Yemin ederim sırf konusu için izleyeyim dedim. Hayatımdaki en büyük vakit kaybı. Film oyuncu kadrosu sizi aldatmasın.  Boşa geçen 1 saat 30 dakikamı geri verin.......

1 Ay Önce
Emmi

Bruce Willis'in parası mı bitmiş ki acaba böylesine 3.sınıf Amerikan tarzı filme benzer bir filmde oynamış.

1 Ay Önce
Film Reytingleri