Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Hop

HD 220 2011
Puanla:
6 / 10
1 1
Hop
Fragmanı izle

İzleyicilerin her anını ayrı bir keyifle izleyeceği bu eğlenceli yapımda, günün birinde tesadüfen de olsa yolları kesişen Fred isimli bir genç ve E.B. adındaki bir Paskalya Tavşanı’nın hikayesi anlatılıyor. E.B. adındaki bu Paskalya Tavşanı’nı farkında olmadan vuran Fred, daha sonra hem kendini affettirebilmek hem de onu iyileştirebilmek için E.B.’nin kısa süreliğine de olsa bakımını üstlenir. Ancak kısa süre sonra ikilinin arasındaki ilişki sadece bir bakımdan çıkacak ve mükemmel bir dostluğa çevrilecektir. Yönetmenlik koltuğunda Tim Hill’in oturduğu bu eğlenceli 4k yapımın senaryo kısmında da Cinco Paul, Ken Daurio ve Brian Lynch gibi isimleri görüyoruz. Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir animasyon filmi olan Hop, aynı zamanda macera ve komedi türlerinde izleyicilerin karşısına çıkıyor. IMDB puanı 5.4 olan Hop yapımında, James Marsden, Russell Brand, Kaley Cuoco, Gary Cole, Hank Azaria, Elizabeth Perkins ve Hugh Laurie gibi isimleri görüyoruz.

E.B., Paskalya Adası’nda yaşayan ancak pek de hayal ettiği gibi bir yaşam sürdüremeyen genç bir tavşandır. E.B.'in istediği hayatı yaşayamamasının en büyük nedeni ise onun babasının bir Paskalya Tavşanı olması ve babasının görevini kısa süre sonra terk edecek olmasıdır. Her ne kadar babası ısrarcı olsa da bir Paskalya Tavşanı olmak istemeyen E.B.’in, çok daha büyük hayalleri vardır. Bir gün eğer burada kalırsa sıradaki Paskalya Tavşanı’nın kesinlikle kendisinin olacağını fark eden genç tavşan, Paskalya Adası’ndan kaçmaya karar verir.

Rotasını Hollywood’a çeviren E.B, buraya gelir gelmez hiç beklenmedik bir olayla karşılaşır. Fred O’Hare adında bir genç tarafından vurulan E.B, büyük bir sorun olmasa da; varmış gibi rol yapar ve Fred’i kendisine bakmaya ikna eder. Genç, işsiz ve ne yaptığı belli olmayan bir adam olan Fred; ailesi tarafından artık hayata atılmaya zorlanmaktadır. Sıradışı bir şekilde yolları kesişen bu ikili, birbirinden tehlikeli maceralara atılacak ve son derece garip bir dostluk kuracaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri