Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Habis - Malignant

HD 6099 2021
Puanla:
7 / 10
1 1
Habis
Fragmanı izle

Koruyucu bir aile tarafından evlatlık alınmış bir kadının, trajik geçmişinden kaynaklanan, korkunç hayaller görmesini ve bu hayallerin gerçeği işaret ettiğini anlatan Malignant (Habis), 2021 yapımı bir korku, suç ve gizem filmidir.

James Wan’ın yönetmen koltuğunda olduğu 4k formatlı filmin başrolünde Madison Mitchell isimli karakter yer alır. Madison Mitchell karakterini Annabelle Wallis isimli oyuncu canlandırır. Madison, bir ilişki içerisindedir. Normal ve Madison’un istediği gibi ilerleyen bu ilişki, bir noktada, Madison’un hiç tahmin etmeyeceği şekilde tepetaklak olmaya başlar. Madison, bu ilişkiden bir çocuk beklemektedir. Fakat Madison’un sevgilisi, Madison’un hayalindeki baba adayı değildir. Madison’un sevgilisi, şiddet takıntısı olan, kendisini kontrol edemeyen bir psikopattır. İkilinin tartıştığı bir günde, sevgilisi Madison’u sertçe iter. Bunun üzerine Madison kafasını çarpar ve kafatasını çatlatır. Madison, kendisini kurtarabilmek amacıyla bir odaya girer ve kapısını da kitler. Madison’un sevgilisi, öfkeyle, odaya girmeye çalışır fakat Madison kapıyı açmamakta kararlıdır. Bir süre sonra, Madison, kendinden geçer. Madison tekrar kapıyı açtığında, sevgilisini trajik bir biçimde ölmüş olarak bulur. Bu noktadan sonra Madison’un hayatı eskisi gibi kalmayacaktır.

Sevgilisinin ölümüne sebep olan korkunç cinayet, Madison’un peşini bırakmaz. Madison, birçok farklı cinayet içeren kabuslar görmeye başlar. Çok geçmeden Madison, bu kabusların sadece hayal gücünün birer ürünü olmadığını anlar. Bir gün Madison, televizyonda bir kadının öldürüldüğü haberini izlemektedir. Bu olay Madison için oldukça çarpıcıdır çünkü kadın, tıpkı Madison’un kabusunda gördüğü gibi katledilmiştir. 

Bu sırada, Madison’un sevgilisinin ölümü de bir dedektif tarafından araştırılmaktadır. Dedektif, Madison’dan şüphelenerek Madison’u takip etmeye başlar. Fakat Madison’un gördüğü herkes, ölmektedir. Madison, bütün bunlara katlanamaz ve annesinin evine gider. Yıllarca biriktirdikleri anıların arasında kaybolan Madison, çocukluk travmalarını su yüzüne çıkarır. Madison, çocukluk yıllarında sürekli kendisi ile birlikte olan, görünmez bir arkadaşı olduğunu hatırlar. Madison, olan biteni annesine anlattığında, yıllardır kendisinden saklanan bir şeyler bulur. Gerçekleşen korkunç kabuslar ve yıllardır kendisinden saklanan anılarının arasında kalan Madison, gerçeği bulup kendisini kurtarabilecek midir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
tan

değiştirmenin sonuçları ve yanlış kararlar

6 Ay Önce
Film Reytingleri