Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Goliath

HD 1877 2017
Puanla:
7 / 10
1 1
Goliath
Fragmanı izle

Goliath adıyla sizlerle olacak 4k formatlı ve dublajlı filmde David Dengler, bir baba olmak üzeredir. Fakat David, eşi Jessy ile birlikteyken, saldırıya uğrar. Bu saldırı sırasında eşini koruyamayan David, yeterli bir erkek olmadığını düşünmeye başlar. Bunun üzerine vücut geliştirmeye ve steroid ilaçları almaya başlayan David, kısa süre içerisinde eşine ve henüz doğmamış çocuğuna karşı bir tehdit haline gelir.

David Dengler, eşi Jessy Heiliger ile birlikte yaşamaktadır. İsveç’in ufak bir sanayi kasabasında yaşayan bu genç çift için hayat oldukça güzel ve basittir. Fakat yanlışlıkla gerçekleşen bir olay, çiftin hayatının hızlı bir şekilde değişmesine yol açar. Bu olaydan sonra David, yeterince ‘erkek’ olmadığını düşünerek, hayata farklı açılardan bakmaya ve kendisini geliştirmeye çalışmaya başlayacaktır.

Jessy, hamile kaldığını David’e söyler. Genç çiftin henüz böyle bir planı yoktur. Bir çocuk istemeyen Jessy ve David çifti için bu oldukça endişe vericidir. Jessy, niyeti olmadan hamile kalmıştır. Bir baba olacağını duyduğunda David, şok geçirir. David, henüz bir baba olmak için hazır olmadığını düşünmektedir. Aynı şekilde Jessy de bir anne olmak için henüz buna uygun bir hayata sahip olduğunu düşünmemektedir. Jessy ve David, ne yapacaklarını bilemez. 

David, 24 yaşındadır ve bir nükleer santralde çalışmaktadır. David’in sevgilisi Jessy ise henüz 22 yaşındadır. Bu genç çift, ebeveyn olmak için yeterli donanıma ve uygun bir hayata sahip olmadıklarını düşünmektedir. Çiftin başına gelen talihsiz bir olay, bir aile kurmayı düşünen David ve Jessy’nin hayatının hızlı bir şekilde değişmesine yol açar.

Bir gün, Jessy ve David, bir trene biner. Yolculuğun ilerleyen dakikalarında talihsiz bir olay meydana gelir. Jessy ve David, trende fiziksel şiddete uğrar. Sevgilisinin ve doğmamış çocuğunun saldırıya uğradığını gören David, bir şeyler yapmak istese de bunu başaramaz. Bu an, David için bir aydınlanma niteliğindedir. Bu noktadan sonra David, eşini korumak için yeterince ‘erkek’ olmadığını düşünmeye başlar. 

David, yeterince ‘erkek’ olabilmek için steroid ilaçları almaya başlar. Steroid ilaçları, alındığında, testesteron oranının artmasına ve buna bağlı dokuların gelişmesine imkân tanıyan bir ilaçtır. David, amaçladığından daha fazla ‘erkek’ olarak, Jessy ve doğmamış çocuğu için bir tehdit haline gelir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri