Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Gizli Saklı

HD 660 2021
Puanla:
6 / 10
1 1
Gizli Saklı
Fragmanı izle

Canavar konulu filmleri oldu olası seven ve bu filmlere tutkuyla bağlı olan Marshall ismindeki genç çocuğun en yakın arkadaşları Amy ve Gilbert, Marshall'ın bu canavar konulu film sevdasına pek de onay vermemektedirler. Ama elbette ki bu durum arkadaşlıklarını etkilememektedir. Onlar çok sıkı dostlardır. Bir gün bu üçlü arkadaş grubu kendilerine macera dolu dakikalar yaşatmak ve adrenalini sonuna kadar hissetmek için ölü bir adamın evine girer. Bu evde bodrum katta gördükleri şey onları şok eder çünkü karşılarında Eski Mısır'dan kalma bir lahit durmaktadır. Lahitin içinde bir mumyanın olduğunu fark eden üçlü lahiti açtığında mumyanın muskasının ay ışığını alması ile mumyanın uyanması bir olur.

Mumyanın uyanmasıyla ödleri kopan Marshall, Amy ve Gilbert mumya ile konuşmaya başladıktan sonra mumyanın aslında zararsız olduğunu ve onun da kafasının allak bullak olduğunu fark ederler. Mumyayla yakın bir bağ kuran Marshall ona bir isim vermek ister ve Harold ismini seçer. Mumyayı diğer insanlardan ve dünyadan saklamaya çalışırlarken onun hakkında öğrendikleri bir detay bu üçlüyü epey üzecektir. Harold'ın başına kurtulması gereken büyük bir problem vardır. Marshall, Amy ve Gilbert yeni dostları mumya Harold'a yardım etmek için her şeyi göze alırlar.

Alex Zamm 'in yönetmenliğini yaptığı, orijinal ismi Under Wraps olan bu yapımda senarist kadrosuna baktığımızda ise bizleri Zamm'in yanında William Robertson ve Don Rhymer isimleri karşılıyor. Oyuncu kadrosunda Hannah Cheramy, Jordana Largy ve Karin Konoval gibi isimlerin yer aldığı bu eğlenceli ve sürükleyici 4k filmi sitemizde dilerseniz Türkçe dublajı ile de izleyebilirsiniz. Marshall, Amy ve Gilbert üçlüsünün mumya Harold ile ilgili öğrendiği şaşırtıcı gerçek nedir? Yeni dostları mumya Harold'a yardım edebilmek için Marshall, Amy ve Gilbert üçlüsü ne kadar ileri gidecektir? Bu üçlünün yardım çabaları mumya Harold'ın başındaki sorunu çözüp yok etmeye yetebilecek midir? 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri