Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Gerisayım - Countdown

HD 250 2016
Puanla:
6 / 10
1 1
Gerisayım
Fragmanı izle

Oğlunu kaybeden bir polis ve WWE sporcusu olan Ray Thompson, bir gün merkeze geldiğinde bir video ile karşılaşır. Bu videoda, bir çocuğun vücudu patlayıcılar ile kaplanmaktadır. Suçlu fidye istemektedir. Üsleri fidyeyi ödemeyi kabul etse de Ray, yıllardır yaptığı gibi, oyunu kurallarına göre oynamayacaktır. Countdown 2016 yapımı bir aksiyon, suç ve gizem filmidir. 

Ray Thompson, bir WWE sporcusudur. Bir diğer adı Dolph Ziggler olan Ray, bir ara vermeye karar verir. Bu aradan sonra Ray tekrar ortaya çıkar ve bir polis olarak çalışmaya başlar. Narkotik polisi olan Ray, diğer polislerden oldukça farklıdır. Kendi kuralları ile hareket eden Ray, üstlendiği bir davada sonuca ulaşmak için yasadışı yollar denemekten çekinen birisi değildir. Bir üstü olan Cronin bu olaydan irite olsa da bir süredir Ray’ın bu davranışları devam etmektedir.

Ray Thompson bir gün merkeze geldiğinde bir web sitesi ile karşı karşıya kalır. Bu web sitesinde bir video bulunmaktadır. Videonun içeriği Ray’i öfkeyle harekete geçirecektir. Videoda, küçük bir çocuk rehin alınmıştır. Çocuğu rehin alan kişi ise çocuğun vücudunu ölümcül patlayıcılar ile kaplamaktadır. Ray, bir an önce çocuğu kurtarmak ister. Fakat  çocuğu rehin alan suçlu fidye istemektedir. İki milyon dolar fidye isteyen suçlu, bir an önce bu paranın ödenmesini, yoksa çocuğun üzerindeki patlayıcıları patlatacağını söylemektedir. Ray çocuğu kurtarmak için harekete geçer. 

Ray, bu olaydan bir süre önce çok sevdiği oğlunu kaybetmiştir. Bu kayıp Ray’in bu davaya sıkıca bağlanmasını ve küçük çocuğu kurtarmak istemesini tetiklemiştir. 

2016 yapımı Countdown filminin yönetmenliğini John Stockwell üstlenir. Senaryo kısmında ise Richard Wenk ve Michael Finch yer alır. 4k formatlı filmde başrol karakteri olan Ray Thompson’ı Nic Nemeth isimli oyuncu canlandırır. Ray’in bir üstü olan Cronin rolünü Glenn Jacobs üstlenir. Julia Baker karakterini Katharine Isabelle canlandırırken, Dedektif Al Kenricks’i Josh Blacker, Nikolai’yi Alexander Kalugin canlandırır.  

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri