Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Gerçek Kahraman - Free Guy

HD 15953 2021
Puanla:
9 / 10
16 1
Gerçek Kahraman
Fragmanı izle

Gerçek Kahraman - Free Guy izle. Guy, Soonami Games tarafından geliştirilen bir açık dünya video oyunu olan Free City'de oyuncu olmayan bir karakterdir. Yaşadığı dünyanın bir video oyunu olduğunun farkında olmadan, en yakın arkadaşı ve bankanın güvenlik görevlisi Buddy ile birlikte bir banka memuru olarak çalışır.

Gerçek dünyada, Molotov Girl'ü oynayan Millie Rusk, baş geliştirici Antwan Hovachelik tarafından çalınan kaynak kodun gerçek sahibi olduğuna dair kanıt bulmaya çalışırken, ortak geliştirici Walter "Keys" McKey, Soonami'de çalışıyor. Oyunda Molotof Kızı, Guy'ın en sevdiği şarkıyı söyleyerek dikkatini çeker ve programdan uzaklaşmaya başlar.

Banka soymaktan bir oyuncudan güneş gözlüğü alarak, Guy görür Ücretsiz Şehir oyuncu yıllardan aracılığıylateke tek ekran (HUD) ve Molotof Kızı'na yetişmeye çalışıyor. Keys ve iş arkadaşı Mouser, Guy'ın NPC kılığında bir hacker olduğuna inanarak, başarısız bir şekilde onu oyundan yasaklamaya çalışır. Guy kısa süre sonra Millie ile kaynak kodunun kanıtlarını barındıran iyi korunan bir yerleşke olan Stash'ta tanışır. Guy'ın acemi bir oyuncu olduğunu düşünerek , başarısız girişlerinden sonra seviye atlamasını tavsiye eder.

İyi hareketlerle görevleri tamamlayarak oyunu hızla ilerleten Guy, diğer oyunculardan sıyrılıyor ve "Mavi Gömlekli Adam" olarak dünya çapında bir sansasyon yaratıyor. Guy, ikinci başarısız girişinden sonra Millie'nin Zula'dan kaçmasına yardım eder. Guy onu öpmek istediğinde Millie şaşkına döner, çünkü bu işlev oyunda mevcut değildir. Keys, Millie'ye Guy'ın gerçekten bir NPC olduğunu ve kişisel farkındalığının , Keys'in geliştirdikleri orijinal oyun olan Life Itself'e dahil ettiği Millie'nin kişisel tercihlerini içeren yapay zeka kodundan geldiğini açıklar.

Bu, Guy'ın Millie'ye romantik bir ilgi duymasına neden olurken, diğer NPC'lerle olan etkileşimleri onların öz farkındalık geliştirmelerine yol açtı. Önce Tuşlar Millie kodlarını almak yardım etmeyi kabul eder Ücretsiz Şehir bütünleme yolu Soonami sunucularından silinir Ücretsiz Şehir 2. Millie, Guy'a durumuyla ilgili gerçeği söylediğinde,

Guy onun gerçekliği karşısında hüsrana uğrar ve ilişkilerini koparır. Buddy ile konuştuktan sonra Guy, gerçekliklerinde daha fazla bir şey olduğunu fark eder ve Millie'ye geri döner. Buddy'nin güvenlik görevlileriyle olan bağlantıları ile tekrar zula girerler ve oyuncunun Guy'ın hayranı olduğu ortaya çıkar ve ona kanıt verir. Guy'ın devam eden popülaritesi Free City 2'nin lansmanını tehdit ederken , Antwan, Guy'ın anılarını geçici olarak silen bir yeniden başlatma emri verir.

Millie, onu öperek duyarlılığını geri kazanır ve adanın yerini, Life Itself'in tek parçası ve Millie ile Keys'in orijinal kodunun kanıtı olduğunu hatırlar . Guy ve Molotof Girl adaya seyahat ederken, Antwan Mouser'ın onları öldürmeye çalışmasını sağlar, ancak girişimleri olayları aktaran Keys tarafından altüst edilir. Antwan, Keys'i ateşler ve Free City 2 için geliştirilen Guy'ın kaslı, tamamlanmamış bir kopyası olan Dude'u gönderir., oyuna girin. Başlangıçta bunalmış olan Guy, güneş gözlüklerini Dude'a takar, bu da dikkatini dağıtır ve Guy'ın adaya ulaşmasına izin verir.

Bu sırada Antwan, oyun sunucularını bir ateş baltasıyla parçalayarak şehri yok eder. Antwan son sunucuyu yok etmeden önce, Millie, davadan vazgeçmek ve oyundan elde edilen kâr karşılığında Free City fikri mülkiyetini ona ve Keys'e teslim etmek için bir anlaşma teklif eder ; Antwan kabul eder ve oyunun sakinleri kaydedilir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
blakma

bu filimin türkçesi nerdemail.com

11 Ay Önce
atakan

su filmlerde dublaj arayan izleyen bana göre kalitesiz bir insan. Nasıl bir dublajlı film acınca filmin kalitesi düsüyorsa siz de öylesiniz ve bazen sitede film aratırken sadece dublajlı olunca ayrı bir sinir oluyorum.

8 Ay Önce
0
blakma08

nedtr dublajı yoken 

11 Ay Önce
2
Film Reytingleri