Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
6 / 10
1 1
Gece Sürüşü
Fragmanı izle

4k olarak da izleyebileceğiniz Gece Sürüşü filminde, Russell arabası ile uber işinde çalışarak hayatını sürdürmeye çalışan orta direk bir vatandaştır. Russell her ne kadar çok fazla paraya ihtiyacı olsa da bu işi yapabilmekte ve kazancına göre de yaşamaya çalışmaktadır. Russell için havadan gelen her kuruş önemlidir ve bu yüzden de Russell’ın başı hem de bir Noel gecesinde asla hayal etmeyeceği şekilde bekaya girecektir. 

Noel gecesi gelmiştir ve Russell’da son müşterisini gideceği yere bıraktıktan sonra günlerdir beklediği Noel partisine yetişmek için can atmaktadır. Müşterisinin henüz 22 yaşında genç bir kadın olduğunu gören Russell heyecanlanmadan edemez. Konu konuyu açar ve Russell bu kadının adının Charlotte olduğunu öğrenir. Charlotte bir yere ufak bir çantayı teslim edecektir ancak ansızın Charlotte, Russell’a yüz dolar uzatır. Russell ise genç kadının onu biraz beklemesini ve sonrasında da başka bir yere daha götürmesini istediğini anlar. İşin sonunda yüz dolar daha olduğunu öğrenen Russell tam hayır diyecekken evet der ve başına geleceklere de davetiye çıkartmış olur. 

Genç kadın ile sohbet ederken bir an da dikkatsizlik yapan ve önüne çıkan adamı göremeyen Russell gecenin ortasında ıssız bir alanda bir adama çarpar. Ancak adamı hemen hastaneye götürmeyi ve polisi de aramayı isteyen Russell’ı genç kadın hemen durdurur. Bunun sadece Noel gününde başına bela açacağını ve gereksiz olduğunu söyleyen genç kadın Russell’ı ikna eder ve Russell adamı arabasının arka koltuğuna alır. Fakat kendine gelen Russell ansızın Charlotte’ın neden polisin dahil olmasını istemediğini anlar. Charlotte polisten bir şeyleri gizlemektedir ve pis bir işin de içindedir. Fakat bunu Russell çok geç anlar ve gece Russell için korkunç bir hal almaya başlar. Russell şimdi ne yapmalıdır, polisi aramalı ve başına geleceklere razı mı olmalıdır yoksa bu olay olmamış gibi davranıp genç kadının başına açacağı belalarla mı karşılaşmalıdır?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri