Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Fistful of Vengeance

HD 12550 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Fistful of Vengeance
Fragmanı izle

Kai Jin, San Fransisco’da bir şef olarak yaşayan ve aslında kökenleri itibari ile sihir içeren bir dövüş sanatına da hâkim olan bir adamdır. Çalışmadığı zamanlarda ise Kai vaktini sevgili dostları Lu Xin Lee ve Tommy Wah ile birlikte geçirir. Fistful of Vengeance isimli 4k formatındaki dublajlı film ise bu üç dostun huzurunun ansızın bozulması ve korkunç bir yasla sarsılmalarının ardına, kaderin onları sürüklediği olayları anlatmaktadır. 

Kai, Tommy ve Lu sıradan günlerinden birinde başlarına asla tahmin etmedikleri bir olayın gelmesi ile kendilerini korkunç bir yasın içinde bulmuşlardır. Çünkü Tommy’nin güzel kız kardeşi Jennie korkunç bir cinayete kurban gitmiştir ve ortada anlaşılır bir sebep de bulunmamaktadır. Bunun üzerine araştırmaya başlayan Kai, Tommy ve Lu olayların bağlantı noktası olan bir tılsım bulurlar. Ying yang adı verilen bu tılsım ise oldukça güçlü bir tılsımdır ve dostlar bu tılsımın onlara yol göstereceğini düşünürler. 

Tılsımın peşine düşen Kai, Tommy ve Lu’nun yolları ise Tayland’a çıkar. Kendilerini tılsımın peşinde koşarken William Pan adındaki bir adamın karşısında bulan Kai, Tommy ve Lu duydukları karşısında şok olurlar. Pan, Kai, Tommy ve Lu’ya bu işin ucunda Bangkok yeraltı örgütünün olduğunu ve eninde sonunda da bu örgütün lideri olan Ku An Qi ile karşılaşmaları gerektiğini söyler.

Bu konu ise Kai’nin canını sıkmıştır çünkü kendisinde kökenlerinden gelen bir dövüş sanatı eğitimi vardır ancak ne Tommy ne de Lu bu eğitime sahip değillerdir. Bu yüzden Kai dostlarına geri dönmelerini ve bu işi kendisinin halledeceğini söyler. Ancak bu sözleri duymak istemeyen Tommy ve Lu onu yalnız bırakmayacaklarını söylerler. Bu yüzden de bu intikam yolunda Kai, Tommy ve Lu hep birlikte ilerleyecekler ve ilerledikçe de kendilerini hiç beklemedikleri bir komplonun merkezinde bulacaklardır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Zafer Yenikan

En fazla 45 dakika dayanabildim sonrasi kendime hakaret olurdu 

3 Ay Önce
fatih

Hayatımın 1 buçuk saatini çalan klasik fantastik filmlerinden bile berbat. Hele ki son kısmı yine klasik Holywood tarzında sinirden zor bitirdim filmi. KESİNLİKLE BOŞ VAKTİNİZ ÇÖPE GİTSİN diyorsanız izleyin. IMDB puanı neden düşük izledikten sonra anladım :D

6 Ay Önce
Film Reytingleri