Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Fareler De Cennete Gider
Fragmanı izle

Birbirlerinin düşmanı olan iki hayvan, talihsiz bir kaza sonucu cennete gider. Cennette, tilki fare, fare de tilki olmuştur. Artık rolleri değiş tokuş eden iki hayvan, hayvani içgüdülerini bir kenara bırakmak zorundadır. I mysi patrí do nebe (Fareler de Cennete Gider) 2021 yapımı bir animasyon, macera ve komedi filmidir. 

Whizzy yaramaz bir faredir. Tilkilerden ve kendinden büyük yırtıcılardan sürekli olarak kaçmak zorunda olan Whizzy, babasını örnek almaktadır. Whizzy’nin babası, fareler arasında görülmeyen davranışlar sergilemiştir. Babası, bir tilkiye baş kaldırarak, bir ilke imza atmıştır. Sürekli olarak tilkiden kaçmak zorunda olan Whizzy de tıpkı babası gibi yaşamak istemektedir. Whizzy nihayet cesaretini toplar. Bu fare kendisini her fırsatta avlamak isteyen tilkiye baş kaldıracaktır. 

Whizzy tilkiye baş kaldırır. Fakat bu durumun sonucu farenin beklediği gibi olmaz. Fare, baş kaldırması sonucu özgürlüğünü eline alacağını ve sürekli olarak tilkiden kaçmak zorunda kalmayacağını beklemektedir. Fakat bu başkaldırış daha büyük sorunlara yol açar. Talihsiz bir kaza yaşanır. Kaza, tilkinin de farenin de ölmesine yol açar. İki hayvan da cennete gitmiştir. 

Artık cennette olan iki hayvan, dünyada olduğu gibi birbirlerini kovalamamaktadır. Whizzy ve tilki cennette hayvan içgüdülerini bir kenara bırakmak zorunda kalmıştır. Bir süre sonra, iki hayvan, tekrar dünyaya gönderileceklerini anlar. Fakat bu geri dönme eskisi gibi olmayacaktır. Whizzy ve tilki tekrar dünyaya gittiklerinde rol değiştirecektir. Whizzy artık bir tilki olacaktır. Tilki ise bir fare. 

Fareler de Cennete Gider isimli 4k filmin yönetmenliğini Jan Bubenicek ve Denisa Grimmova üstlenir. Senaryo kısmında ise Jeffrey Hylton, Richard Malatinsky, Alice Nellis ve Iva Prochazkova yer alır. Filmin müzikleri Krzysztof A. Janczak isimli sanatçıya aittir. Sinematografi bölümünde ise Radek Loukota yer alır. Görsel efektler Floria Lorber, Marta Zdanowicz, Piotr Dismas Zdanowicz isimli sanatçıların eseridir. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri