Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Eternals

HD 42491 2021
Puanla:
9 / 10
2 1
Eternals
Fragmanı izle

Eternals izle. In 5000 M.Ö., on süper güçleri ölümsüzler - Ajak , Sersi , Ikaris , Kingo , Sprite , Phastos , Makkari, Druig , Gılgamış ve Thena tarafından gönderilen -Siz Gök Arishem onların Dünyaya yıldız gemisinin, Domo invaziv yok etmek, sapkınlar. Sapkınların sonuncusu 1521de öldürülür ve grubun görüşleri, devam eden sorumlulukları ve insanlıkla ilişkileri konusunda farklıdır.

Sonraki beş yüz yıl boyunca, çoğunlukla birbirlerinden ayrı yaşarlar ve Arishemin dönüşünü beklerler. Günümüzde Sersi ve Sprite Londrada birlikte yaşıyorlar. Sersi, yüzyıllar önce ortağı Ikaris tarafından terk edildikten sonra, şimdi Doğa Tarihi Müzesinde çalışan insan Dane Whitman ile ilişki içindedir. Üçlü, Deviant Kro tarafından saldırıya uğrar, Ikaris gelir ve yaratığı kovalar. Deviantların geri döndüğünü fark edince, liderleri Ajak ile yeniden bir araya gelmek için Güney Dakotaya giderler, ancak onun Kro tarafından öldürüldüğünü öğrenirler.

Sersi, ölümünden sonra Ajak tarafından halefi olarak seçilir ve ona Arishem ile iletişim kurma yeteneği verilir. Arishem, milyonlarca yıldır Göksellerin tohumlarını yeni Göksellerin doğması için nüfuslu gezegenlere ektiklerini ve onlar tarafından gönderilen Deviantların akıllı yaşamın gelişmesini sağlamak için her gezegenin apeks yırtıcılarını yok etmek için gönderdiklerini açıklıyor. Ancak, Deviantlar evrimleşip gezegenlerin yerli popülasyonlarını avlamaya başladığında, Celestiallar onları yok etmek için Ebedileri yarattı.

Tersine çevrilmesiyle Blip, Toprak Gök doğum için gerekli olan nüfus ulaştı Tiamut, bu da gezegenin yok olmasına neden olacak. İnsanlığı sevmeyi öğrenen Ebediler yeniden bir araya gelir ve ortaya çıkışı engellemeye karar verirler. Kro ve Deviantlar tarafından saldırıya uğradıkları Amazon yağmur ormanlarındaki Druigin evine gitmeden önce Kingo, Thena ve Gılgamış ile yeniden bir araya gelirler.

Grup, çoğunu başarılı bir şekilde öldürür, sadece Kronun kaçmadan önce Gılgamışı öldürmesi için. Sonra cremating onu, onlar Druig için önermektedir Phastos ile yaptığı Zihin kontrol yetkileri yükseltilmek suretiyle uyumaya. Tiamut koymak ziyaret Uni-Akıl , bütün ölümsüzler arasında bir bağlantı.

Domoda gezinip gemilerine ulaştıktan sonra Ekip, yıllardır gemide yaşayan Makkariyi bulur. Ikaris, ortaya çıkışından yüzyıllar önce Ajak tarafından haberdar edildiğini ve Arisheme sadık kalmayı seçerek, Ajakı durdurmasını önlemek için altı gün önce Deviantlara Ajakı beslediğini ve cehaleti göstermek için cesedini evine geri koymadan önce ortaya koyuyor. Sprite, kendisine olan karşılıksız sevgisi nedeniyle kaçarken Ikarise katılır, Kingo da Arishemle yüzleşmek veya takım arkadaşlarıyla savaşmak istemediği için gruptan ayrılır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
acruzgar52

Uzun zamandır böyle güzel bilim kurgu filmi izlemiştim. Marvel yine yapacağını yapmış 👍🏼👍🏼

6 Ay Önce
Film Reytingleri