Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
5 / 10
1 1
Eski Dostlar Ve Korkunç Uzaylılar
Fragmanı izle

Sebastian ve Mikkel, çocukluktan beri arkadaş olmalarına rağmen artık eskisi gibi yakın değildir. Mikkel, Sebastian’ın bekarlığa veda partisine gizlice gelir. Partiyi uzaylılar basınca Sebastian ve Mikkel uzaylıları püskürtmek için eskiden olduğu gibi güçlerini birleştirecektir. 4k film formatındaki Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar 2022 yapımı bir aksiyon, komedi ve bilim kurgu filmidir. 

Sebastian ve Mikkel, çocukluktan beri arkadaştır. Bütün günlerini beraber geçiren Sebastian ve Mikkel, oynadıkları laser-tag oyunu sayesinde arkadaş grupları arasında oldukça popüler bir durumdadır. İki arkadaşın bu oyundaki başarısı ve yeteneği tanınır olmalarını sağlamıştır. Fakat Sebastian ve Mikkel büyüdükçe her birinin hayatlarında farklı olaylar meydana gelecektir. Mikkel büyüdükçe eski geçmişine takılı kalır. Sürekli olarak Sebastian ile yaptıklarını düşünmekte ve ne kadar eğlendiğini yâd etmektedir. Bu nedenle Mikkel büyümesine rağmen hayatında bir gelişme yaşanmamıştır. Öte yandan Sebastian’ın hayatında tam tersi olaylar meydana gelmektedir. Sebastian geçmişini geride bırakmıştır ve sıkı bir şekilde kariyerine odaklanmıştır. İşine oldukça bağlı olan Sebastian şirketine yatırım yapacak müşteriler bulabilmek için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır.

Sebastian’ın hayatında meydana gelen bir diğer değişiklik ise evliliktir. Sebastian evlenmek üzeredir ve bir bekarlığa veda partisi düzenleyecektir. Sebastian bu bekarlığa veda partisine şirketine yatırım yapması için ikna etmeye çalıştığı müşterisini de davet eder. Sebastian’ın amacı müşterisinin güvenini kazanmak ve yatırım yapmasını sağlamaktır. Sebastian, müşterisini de davet ettiği için, partinin resmi ve sade bir şekilde gerçekleşmesini istemektedir. Fakat Sebastian’ın arkadaşları, bekarlığa veda partisi için farklı amaçlar beslemektedir.

Sebastian’ın arkadaşları, bekarlığa veda partisi için ormanlık bir alan seçer. Bu alandaki ışıkların bir uzaylıya ait olduğu bölgedeki yerliler arasında dolaşan bir dedikodudur. Sebastian bu partinin müşterisinin güvenini kazanmasını engelleyeceğini düşünmektedir. Bu sırada partiye davet dahi edilmeyen Mikkel gizlice partiye gelir. Kısa süre sonra uzaylılar partiyi işgal ederek bütün eğlenceyi bozar. Bu noktadan sonra Mikkel ortaya çıkar. Mikkel ve Sebastian uzaylıları püskürtebilmek için eskiden olduğu gibi bir araya gelecek ve laser-tag oynayacaktır. 

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri