Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Erkeklerin Kalbini Çalmak
Fragmanı izle

Tarihi, dram ve romantizm ile birleştirmeyi muhteşem bir ustalıkla yapan filmde Grace adındaki zengin ve dünyadan bihaber genç bir kadının, babasının ölümü ile gerçek dünyayı tanıması ve özellikle kadınlar ve siyahi kişilerin hayatının ne kadar zor olduğunu anlamasını ele alan film 1963 yılında geçmektedir.

Grace babasını beklemediği bir anda kaybettiğinde babasının ne kadar çok borcu olduğunun farkında bile değildir. Avukatının bankada bir kuruşlarının bile kalmadığını öğrenen Grace artık korkunç bir borcunda altındadır. Bu sırada Grace ailesinin yanında ailecek çalışan genç bir siyahi bir kadınla da dost olmuştur. Bu genç kadından siyahi hayatın zorluklarını öğrenirken bir yandan da Grace kadınların aslında halen ikinci sınıf vatandaş olarak görüldüklerini de anlar. Çünkü Grace bankaya gittiğinde kadınların kredi çekemeyeceğini de öğrenmiştir. 

Bu durumlar Grace’e ağır gelmeye başladığında ise babasının yakın dostu olan bir kongre üyesi Grace’in imdadına yetişir. Çünkü Grace ya kendisine zengin bir eş bulacak ya da her şeyi satıp sıradan bir hayata geçecektir. Tüm bunlar olurken Grace ayrıca da para kazanmanın yollarını aramaya başlamıştır. Fakat Grace kısa süre içinde kongre üyesinin kalbini çalmayı başarmış ve hatta kendisine yasalar üzerinde değişiklik yapması için de baskı yapmaya başlamıştır. 

Kadın erkek eşitsizliğini ve hatta siyah ve beyaz arasındaki uçurumu inanılmaz bir hassasiyetle yansıtmayı başarmış olan Charming The Hearts Of Men filmi hem dram hem romantizm hem de tarihi film kategorilerine girmektedir. Bu Türkçe dublajı da sizler için hem de 4k film formatında hazırlanan filmde S. E. DeRose yapıma kendi imzasını atmıştır. Starletta DuPois ile başlayan başrol oyuncu kadrosu ise Kelsey Grammer ve de Anna Friel isimleri ile tamamlanmaktadır. Grace içine düştüğü ve hiç de tanıdık olmadığı böylesine bir durumdan kendisini nasıl kurtaracaktır? Grace şimdi her kesin tavsiye ettiği gibi zengin biriyle mi evlenmelidir?

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri