Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Elrod Gölü'nde Kaybolma
Fragmanı izle

Through the Glass Darkly korkunç bir olayın şokunu atlatamamış ancak umudunu da yitirmeyi reddetmiş olan yaslı bir annenin hayatına odaklanmaktadır. 4k formatındaki filmde Charlie kızı ile güzel bir gün geçirmek amacı ile kasabalarındaki göl kenarına piknik yapmaya gittiğinde kızını bir daha asla göremeyeceğini hayal bile edemezdi. 

Charlie ve kızı güneşli günde bir arada olmak ve biraz da eğlenmek için göl kıyısına giderler. Charlie’nin kızı neşe içinde oynamaktadır ve etrafta da başka aileler vardır. Bu durumda bir anlığına gözlerini kapatmakta sakınca görmeyen Charlie uyandığında ortalığın ıssız bir hal aldığını ve kızının da sahilde olmadığını fark eder. Kızını aramaya başlayan aradan geçen bir yıl boyunca da kızını aramaya devam eder. Israrla kızının yaşıyor olabileceğini ve bir yerlerde kurtarılmayı bekliyor olabileceğini düşünen Charlie polisle de sürekli kavga etmekte ve kızını bulamadıkları için onları suçlamaktadır. 

Aradan geçen bir yılda halen bir ipucu dahi yoktur ve Charlie artık dayanamaz haldedir. Ama bu bir yılın sonunda kendi kızından birkaç yaş büyük başka bir kızın kaçırılması ile Charlie yeniden kendine gelir. Kızı ile bu yeni kaçırılma olayının bir şekilde de olsa bağlantılı olabileceğini düşünen Charlie’nin yardımına ise Amy adında gazeteci bir kadın gelir. Amy bu yeni kaçırılma vakasını araştırmaktadır ve o da aynı Charlie gibi olayın bağlantılı olabileceğini düşünmektedir. Charlie önceleri Amy’ye inanmasa da sonrasında onun gerçekten yardım istediğini anlar. Bu durum Charlie’ye de yeniden bir umut ışığı olur ve Charlie yeni kaçırılma olayını da araştırmaya başlar. Araştırmaları ise sürekli olarak tek bir isimde kilitlenmektedir. Bu isim ise yeni kaçırılan kızı babası Trip’dir. Herkesten sakladığı tuhaf ve karanlık bir perdenin ardına gizlenen Trip’in geçmişi hem Charlie hem de Amy’nin dikkatinden kaçmaz. Bu yeni gelişmenin ardına iki kadın da olayın içine hızla girmeye ve gerçeklere yaklaşmaya başlarlar. Ama Charlie olayın derinlerine indikçe kendinde başka değişimleri fark etmeye başlar. Gerçeklik ile bağını koparmaya başlayan Charlie aklını kaybetmenin de eşiğine gelmiştir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri