Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
7 / 10
1 1
Dün Gece Soho'da
Fragmanı izle

Dün Gece Soho'da - Last Night in Soho izle 2021. Eloise "Ellie" Turner, Swinging 60'ların müziğini ve modasını seviyor ve bir moda tasarımcısı olmayı hayal ediyor. Aynı zamanda bir tasarımcı olan annesi, Ellie'nin çocukluğunda intihar etti. Ellie bazen aynalarda annesinin hayaletini görür.

Ellie , yaşıtlarına, özellikle de züppe oda arkadaşı Jocasta'ya uyum sağlamakta zorlandığı London College of Fashion'da okumak için Redruth , Cornwall yakınlarındaki kırsaldaki evinden Londra'ya taşınır . Sadece başka bir öğrenci olan John ona sempati duyuyor. Yurtta mutsuz olan Ellie , yaşlı Bayan Collins'e ait bir yatak odasına taşınır.

O gece Ellie, 1960'lara geri taşındığı canlı bir rüya görür. At Café de Paris , o kendinden emin genç sarışın kadın, Sandie, kulüpte bir şarkıcı olmak konusunda bilgi gözlemler. Sandie, sevimli oyuncak çocuk menajeri Jack ile bir ilişkiye başlar. Ertesi sabah Ellie, Sandie'den ilham alan bir elbise tasarlar ve boynunda bir aşk ısırığı keşfeder.

Ellie, Sandie'nin, Ellie'nin kiraladığı aynı yatağa dönmeden önce Jack tarafından düzenlenen bir Soho gece kulübünde başarılı bir şekilde seçmelere katıldığı başka bir rüya görür. Bu vizyonlardan ilham alan Ellie, saçlarını sarıya boyar, moda stilini Sandie'ninkiyle eşleştirmek için değiştirir, onu elbise tasarımlarında ilham kaynağı olarak kullanır ve bir barda iş bulur.

Sandie'ye olan benzerliklerini tanıyan gümüş saçlı bir adam tarafından gözlemlenir. Daha sonraki rüyalarında Ellie, Sandie'nin umduğu hayatı yaşamadığını keşfeder ve Jack, Sandie'yi erkek iş arkadaşlarına pezevenk etmeye başlar.

Uyanık hayatında, Ellie, Jack'e ve Sandie'yi taciz eden adamlara benzeyen, giderek artan tehditkar hayaletlerden rahatsız olur. John'la birlikte gittiği bir Cadılar Bayramı partisinden , ruhlar oraya üşüştükten sonra kaçar . John onunla birlikte yatağına döner ve burada Jack'in Sandie'yi öldürdüğüne dair bir vizyon görür. Ellie, Jack olduğuna inandığı gümüş saçlı adamın izini sürmeye karar verir. Polise gider ama ciddiye alınmaz.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri