Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Doktor Strange

HD 50042 2016
Puanla:
8 / 10
12 1
Doktor Strange
Fragmanı izle

Doktor Strange izle 2016. In Katmandu , büyücü Kaecilius ve onun fanatikler gizli bileşik girmek Kamar-Tac ve kütüphaneci kafasını. Onlar mensup eski mistik metinden birkaç sayfa çalmak Antik One , mistik sanatlarda, Kaecilius dahil Kamar-Taj'da her öğrenciye, öğretti uzun ömürlü büyücü. Kadim Kişi, hainlerin peşine düşer, ancak Kaecilius ve takipçileri kaçar.

New York'ta, zengin, beğenilen ve kibirli bir beyin cerrahı olan Dr. Stephen Strange, bir konuşma konferansına giderken bir araba kazasında ellerini ciddi şekilde yaraladı ve onu kalıcı olarak ameliyat edemez hale getirdi.

Cerrah arkadaşı Christine Palmer , devam etmesine yardım etmeye çalışır, ancak Strange ellerini iyileştirmek için boş yere deneysel ameliyatlar peşinde koşar. Strange , bacaklarını gizemli bir şekilde yeniden kullanan belden aşağısı felçli Jonathan Pangborn'u öğrenir . Pangborn, Strange'i Kamar-Taj'a yönlendirir ve burada Kadim'in altında bir büyücü olan Mordo tarafından alınır.

Kadim Kişi, gücünü Garip'e göstererek astral düzlemi ortaya çıkarır.ve Mirror Dimension gibi diğer boyutlar. Kibiri ve hırsı ona Kaecilius'u hatırlatan Strange'i eğitmeyi isteksizce kabul eder. Kadim Olan ve Mordo altında ve şu anda Usta Wong tarafından korunan kütüphanedeki kadim kitaplardan gelen garip çalışmalar.

Strange , Kamar- Taj'dan doğrudan erişilebilen New York City, Londra ve Hong Kong'daki Sanctums adlı üç binadan oluşturulan bir kalkan tarafından Dünya'nın diğer boyutlardan gelen tehditlerden korunduğunu öğrenir . Büyücülerin görevi, Sanctum'ları korumaktır, ancak Pangborn bunun yerine mistik enerjiyi sadece tekrar yürümeye yönlendirmeyi seçmiştir. Strange hızla ilerler ve Kaecilius'un sayfaları çaldığı metni gizlice okur, mistik Agamotto'nun Gözü ile zamanı bükmeyi öğrenir.. Mordo ve Wong, Strange'i doğa yasalarını çiğnemeye karşı uyararak Kaecilius'un sonsuz yaşam arzusuyla bir karşılaştırma yapar.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri