Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında
Fragmanı izle

Dr. Stephen Strange dünyada zaman taşı üzerinde usta olmaya devam ederken, bir başka evrende ve başka bir zaman çizelgesinde bulunan başka bir versiyonu da Vishanti Kitabını aramaktaydı. Bu kutsal ve önemli kitabı arama çalışmasında Dr. Stephen Strange’in bu başka versiyonun yanında ise America Chavez bulunmaktaydı. Fakat ikilinin kitabın peşinde olduğunu anlayan bazı güçler de vardır ve bu güçlerde America Chavez ile Dr. Stephen Strange’in peşinden iblisleri yollamışlardı bile. Ansızın ortaya çıkan iblislerle savaşmaya başlayan ikili ise ani gelen bu saldırıya hazır değillerdi ve sonunda da Dr. Stephen Strange iblislerle savaşırken öldürülmüştü. Bu sırada da America Chavez açtığı bir portal aracılığı ile iblisleri başka bir dünyaya yollamıştı. 

Dr. Stephen Strange zaman taşı ile çalışmalarına devam ederken ansızın bazı şeylerin doğru olmadığını ve zamanda bazı kaymalar olduğunu anlamaya başlamıştı. Neler olduğunu anlamak için Dr. Stephen Strange daha da dikkatlice incelediğinde ortadan tek tek büyücülerin özellikle de güçlü olanların yok olmaya başladığını fark etmişti. Bu durumun korkunç sonuçları olacağının farkına varan Dr. Stephen Strange hemen harekete geçse de dünyaya yaklaşan iblisleri durduramamıştı. Şimdi ise sıra vakit kaybetmek yerine neler olduğunu anlamaya gelmişti. Dr. Stephen Strange hızlı bir şekilde bu iblislerin kaynağını bulmalıydı, büyücülerin yok olma sebeplerini anlamalı ve tersine çevirmeliydi. Fakat tüm bunları yapması için öncelikle Dr. Stephen Strange öldürülmüş olan başka versiyonun kaderini anlamalıydı. 

Stan Lee ile Steve Ditko’nun efsane çizgi romanının beyaz perdeye uyarlamasını yapan Jade Halley Brlett’tir. Doctor Strange in the Multiverse of Madness ismiyle sitemizde sizleri 4k film formatında bekleyen yapımın yönetmeni ise Sam Raimi’dir. Türkçe dublaj seçeneği de sitemizde bulunan ve dublajlı ismiyle de Doctor Strange: Deliliğin Çoklu Evreninde adıyla hazırlanan filmin başrol oyuncu kadrosunu ise ünlü ve sevilen oyuncu Benedict Cumberbatch ile Rachel McAdams ve de Elizabeth Olsen isimleri oluşturmaktadır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri