Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Direksiyondaki Adam - Wheelman

HD 2327 2017
Puanla:
5 / 10
1 1
Direksiyondaki Adam
Fragmanı izle

Direksiyondaki Adam - Wheelman izle 2017. İsmi açıklanmayan bir kaçış sürücüsü , bir banka soygunu için bir BMW E60 M5 alır . Mürettebatı almaya giderken 13 yaşındaki kızı Katie'den bir telefon alır ve soygunu düzenleyen bir ortak olan Clay'e ulaşamaz. Mürettebatı bankaya süren sürücü, adını açıklamayı reddediyor ve kendisine "Tekerlekçi" diyor.

Mürettebat soygunu gerçekleştirirken, Wheelman, görünüşe göre mürettebatla sözleşme yapan "İşleyiciden" bir çağrı alır ve adamlara parayı bagaja koyduklarında onu bırakmaları emredildiği için onları terk etmelerini söyler. kapalı. İşleyici, Wheelman'ı kendisininkinden başka hiçbir aramayı yanıtlamaması konusunda uyarır ve Wheelman, mürettebatı geride bırakarak parayı alıp uzaklaşır.

Handler'ın talimatları üzerine Wheelman, bir motosikletçi tarafından bilmeden takip edilen çalınan 230.000 doları sayar. Wheelman, bilinmeyen bir numaradan tekrarlanan aramaları ve tehditkar metinleri yok sayar. Clay arar ve Wheelman onu bir tuzak kurmakla suçlar.

İşleyici, Wheelman'a parayı getirmesi için bir yer verir, ancak Wheelman, elden çıkarmanın bir uyuşturucu anlaşması olduğunu anlar ve kaçar. Clay'i arar ve işten atılmasını talep eder, ancak Clay, Handler'a Wheelman'ın parayı çaldığını söylemekle tehdit eder. Motosikletçi tarafından takip edildiğini fark eden Wheelman, Katie'nin annesi olan eski karısı Jessica'dan öfkeli bir sesli mesaj alır.

İşleyici çağırır, Wheelman'ı kendisine itaat etmediği için tehdit eder ve motosikletçi, ona üstünlük sağlamayı ve kaçmayı başaran Wheelman'a ateş eder. Clay'i bulan ve silah zoruyla arabaya bindiren Wheelman, bilinmeyen arayandan gelen bir çağrıya cevap verir ve bu arama onları kendisine ihanet etmekle suçlar. Başka bir sürücü onlara ateş eder ama kaçarlar ve Clay, soygunu West End çetesinin başı için düzenlediğini, ancak onun yerine parayı çalması için Philadelphia suç ailesinin yeni bir lideri tarafından ödendiğini itiraf eder . İşleyici aslında Philly lideridir, bilinmeyen arayan ise West End lideridir. Wheelman, hapishanedeyken ailesini koruduğu için borçlu olduğu West End çetesine gitmeye karar verir. Clay'i kasabayı terk etmeye çağırır, ancak sonunda öldürüleceğinden korkan Clay, silahını çıkarır ve kendini başından vurur.

Philly lideri arar, Jessica ve Katie'ye zarar vermekle tehdit eder. Wheelman Katie'yi arar ve onunla bir otoparkta buluşmasını söyler. Onu uyarmak için Jessica'yı arar ama kaçırıldığını duyar. West End lideri arar ve yardım etmeyi kabul eder ve Wheelman'a West End liderinin onu öldürebilmesi için Philly lideriyle bir bırakma ayarlamasını söyler. Wheelman bunu yapar ve Philly çete üyesi tarafından saldırıya uğrar, ancak onu öldürmeyi başarır. Wheelman, para çantalarından birinde bir izleme cihazı bulduktan sonra parayı alır ve arabayı ateşe verir.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri