Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Derin Sular - Deep Water

HD 2330 2022
Puanla:
5 / 10
1 1
Derin Sular
Fragmanı izle

Psikolojik bir gerilim filmi olan ve sitemizde de 4k film formatında yerini alan Deep Water filminin yönetmen koltuğundaki isim Adrian Lyne’dir. Oldukça etkileyici bir konuya sahip olan yapımın senarist köşesi ise Zach Helm ile Sam Levinson isimlerinden oluşmaktadır. Türkçe dublajıyla da hazır olan filmin başrol oyuncu kadrosu ise Ben Affleck ve Ana de Armas isimleri bulunmaktadır.

Patricia Highsmith’in aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan filmde Vic ve  Melinda kızları ile beraber Louisiana’nın güzel bir kasabasında mutlu bir hayat süren çifttir. Vic oldukça zengin bir adamdır çünkü kendisi insansız yönetilen hava araçlarının çipini icad eden kişidir. Vic’in eşi Melinda ise inanılmaz arzu dolu bir kadındır. Melinde ayrıca eşinden hiç haz etmemektedir. Çünkü Vic icadi sayesinde ölümü ve öldürmeyi kolaylaştırmış bir adamdır ve buna ragmen oldukça sığ ve oldukça da iyi kalpli bir adamdır. Bu özelliklerin bir arada olamayacağına inanan Melinda ise içten içe kocasının açığını aramaktadır.Vic ise eşi Melinda’nın kendine hakim olamayan bir kadın oluşundan ve zalim kişiliğinden hiç hoşlanmamaktadır. 

Her iki çiftin birbirleri üzerinde bu denli keskin görüşleri olsa da ikisi de ayrılmak niyetinde değillerdir. Bunun sebebi ise ikilinin daha önceden yapmış oldukları tuhaf bir anlaşmadır. Bu anlaşma da Melinda kızını ve kocasını bırakmadığı sürece istediği her erkekle olabilmektedir. Vic ise önceleri bu durumu sorun etmemiştir çünkü eşini sevmekte ve onu görmekten hoşlanmaktadır. Fakat Melinda’nın eşini hem de gözü önünde aldatması yavaş yavaş Vic’in canını sıkmaya başlar. Bunun nedeni ise Melinda’nın sevgili sayısını aşırı derecede abartmasıdır. Bu durum ise giderek Vic’in onurunu kırmaya başlamıştır. Melinda ise son zamanlarda tuhaf olayları hissetmektedir çünkü Melinda’nın sevgilileri taker taker ölmektedir ve suçlu konumundaki kişi ise Melinda’dan başkası değildir. Melinde kendisinin katil olduğunu düşünse de bunun aksini gösteren bir kanıtı kocasına ait olan bir yerde bulduğunda Melinda hemen kızını da alıp kaçmak ister ancak Melinda bunun için çok geç kalmıştır ve Vic’in oyunu da çoktan başlamıştır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
uck

mülayim adamı ne hale getirdin be kadın

2 Ay Önce
Sezz

Mükemmel film izleyin..! 👍

2 Ay Önce
Film Reytingleri