Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Puanla:
8 / 10
1 1
Dc Süper Evciller Takımı
Fragmanı izle

Sinemaseverlerin son derece keyif alarak izleyeceği bu animasyon filmi, DC’nin Süper Evcil Hayvanlar Birliği’nin başından geçen maceraları konu alıyor. Superman’in evcil dostu Krypto’nun önderliğinde kurulan bu birlik, ilk görevleri olarak sahiplerini kaçıran Lex Luthor’u alt etmeli ve sahiplerini sağ slaim bir şekilde kurtarmalıdır. İçlerinde Krypto’nun yanında bir tazı olan Ace, bir kaplumbağa olan Whatzit ve bir at olan Cornet’in bulunduğu bu sıradışı ekip; sahiplerini aratmayacak düzeyde süper güçlere sahiptir. Her ne kadar süper güçlere sahip olsalar da zaman zaman birbirleriyle anlaşma konusunda problemler yaşayan bu ekip, sahiplerinin ezeli düşmanları Lex Luthor’un kobay faresiyle amansız bir mücadeleye girişecektir. 

İlk gösterimini 29 Temmuz 2022 tarihinde yapan DC League of Super-Pets isimli bu eğlenceli filmin yönetmenliğini Jared Stern ve Sam J. Levine üstlenirken, 4k formatlı filmin senaryo kısmında ise yine Jared Stern ve John Whittington bulunuyor. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu yapım, animasyon; macera ve aksiyon türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. IMDB’den aldığı 7.3’lük puanla da kalitesini belli eden animasyon yapımın seslendirme kadrosunda ise Johnson, Kevin Hart, Kate McKinnon, John Krasinski ve Vanessa Bayer gibi isimler bulunuyor.

En yakın dostu ve aynı zamanda sahibi Superman ile birlikte Krypton’dan ayrılan bir evcil hayvan olan Krypto, Dünya gezegenine ayak basar basmaz buraya alışmakta güçlük çekmektedir. Dünyada bulunan insanlara kim olduklarını belli etmemek adına kimliklerini gizlemeye çalışırken Superman’in Clark Kent adını alıp, kendisine bir iş ve sevgili bulmasıyla birlikte onu kıskanmaya başlayan Krypto; bir gün Superman’ın evcil hayvanının vakit geçirebilmesi için ona bir arkadaş bulabilme amacıyla bir barınağa gittiğinde, kendisini son derece büyük bir maceranın içerisinde bulacaktır. Çünkü bu barınakta ezeli düşmanı Lex Luthor’un kobay faresi Lulu’nun olduğundan habersiz olan Superman, Luthor tarafından kaçırılmıştır. Ancak bu kaçırılma, aynı zamanda barınakta bulunan hayvanların her birine birer süper güç kazandırmıştır. Krypto, bu yeni süper evcil hayvanlarla birlikte Superman’i kurtarmaya çalışacaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri