Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Crush

HD 361 2022
Puanla:
7 / 10
1 1
Crush
Fragmanı izle

2022 yılında sinemaseverlerin beğenisine sunulan Crush, yönetmenliğini Sammi Cohen’in yaptığı; senaryosunu ise Kristen King ve Casey Rackham’ın yazdığı Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir romantik komedi filmidir. Hırslı ve genç bir sanatçının lisesindeki atletizm takımına katılmasının ardından takım arkadaşına aşık olması ve ardından yaşanan olayların konu alındığı 4k film, IMDB’den de 6.1 gibi başarılı bir puan almıştır. Başrollerinde Auli’i Cravalgo, Rowan Blanchard, Megan Mullally, Michelle Buteau ve Aasif Mandvi gibi isimlerin bulunduğu filmin hikayesi ise şöyle ilerliyor:

Miller Lisesi’nde bir öğenci olan Paige Evans, büyük bir sanat tutkunudur. Paige’nin en büyük hayali, California’da bulunan bir sanat okuluna kabul edilerek bir yaz programına katılabilmektir. Ancak Paige’nin okulunda okulun duvarlarına graffiti yaparak zarar veren “KingPun” lakaplı bir graffiticinin ortaya çıkmasının ardından, okuldaki öğreciler ve okul yönetimi Paige’nin sanata ve çizime karşı ilgisinin olmasından dolayı genç kızdan şüphelenmektedir. Adını aklayabilmek için KingPun’un kim olduğunu bulmak zorunda olan Paige, bu süre içerisinde okulunun atletizm takımına katılmayı kabul eder. Hiçbir atletizm tecrübesi olmayan Paige, bir gün Gabby ve kız kardeşi AJ ile birlikte bir yarışa katılacaktır. Bu süre içerisinde AJ de onu eğitmekle görevlendirilir. 

Bir gün yanına AJ’yi de alarak KingPun’un katıldığını düşündüğü bir ev partisine giden Paige’in burada Gabby ile arasında romantik bir yaklaşma gerçekleşir. Ancak Paige’in arkadaşı Dillon, bu yakınlaşmanın yanlış olduğunu çünkü Paige’in, AJ ile yakınlaşmaya başladığını düşünür. Bunun ardından takım üyeleri bir oyun oynamak üzere bir araya gelir ve Paige ile AJ eş olur. Burada da AJ ile yakınlaşan Paige, kendisini büyük bir aşk üçgeninin içerisinde bulur. Ardından düzenlenen yarışmada Miller Lisesi ikinci olur ve yarıştan sonra Paige, AJ’e, Gabby ile aralarında romantik bir ilişki gerçekleştiğinden bahseder. Bunun ardından başından beri okulda yaşanan olayların arkasındaki sırları ve KingPun’un kim olduğunu öğrenen Paige, her şeyi yoluna sokmayı başaracaktır.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Daha önce bu filme yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!
Film Reytingleri