Yeni Filmler : 2021 filmleri izle 

Gelecek Filmler : 2022 filmleri izle 

Cruella

HD 41952 2021
Puanla:
8 / 10
16 1
Cruella
Fragmanı izle

Cruella izle 2021. Estella, moda konusunda yetenekli ve hain bir çizgiye sahip yaratıcı bir çocuktur. Estella'nın annesi Catherine, sicilini temiz tutmak ve Londra'ya taşınmak için onu okuldan almaya karar verir. Oraya giderken, mali yardım istemek için üst sınıf bir partide durur. Arabada kalması söylenmesine rağmen, Estella partiye gizlice girer ve istemeden ev sahibinin üç vahşi Dalmaçyalı'nın dikkatini çeker.

Onu dışarıda kovalarlar ve Catherine'i uçurumun kenarındaki bir balkondan ölümüne iterler. Yetim kalan ve Catherine'in ölümünden kendini sorumlu tutan Estella, Londra'ya kaçar ve onu evlerine alan sokak çocukları Jasper ve Horace ile arkadaş olur. On yıl sonra, Estella arkadaşlarıyla hırsızlık yapıyor, köpekleri Buddy ve Wink'in yanında onların kılıklarını tasarlayarak moda becerilerini geliştiriyor.

Jasper ve Horace, doğum günü için ona Liberty mağazasında giriş seviyesi bir iş bulurlar . Ancak, Estella bir hademe yapılır ve yeteneklerini kullanma şansı reddedilir. Estella sarhoş bir şekilde bir vitrini yeniden dekore ettiğinde, ünlü ama otoriter bir haute couture tasarımcısı olan Barones von Hellman, Estella'nın çalışmalarından etkilenir ve ona Barones'in moda evinde imrenilen bir iş teklif eder.

Estella, Barones'in güvenini hevesle kabul eder ve kazanır. Tasarımlarının sergilenmesinden gurur duysa da sonunda patronunun bir zamanlar Catherine'e ait olan bir kolye taktığını fark eder. Barones, bir çalışanın daha önce çaldığını iddia ettiğinde, Estella, Jasper ve Horace'tan Barones'in yaklaşmakta olan Siyah Beyaz Balosu sırasında kolyeyi almasına yardım etmelerini ister. Estella, baloda kimliğini gizlemek için kendisine "Cruella" adında bir alter-ego yaratır ve Artie adında bir vintage giyim mağazası sahibinden satın aldığı Barones'in eski tasarımlarından birini giyer. Cruella, baloda dikkatleri üzerine çeker, Jasper ve Horace'a Barones'in yüksek güvenlikli kasasına girmeleri için yeterli zaman kazandırır, ancak Barones'in kolyeyi zaten taktığını fark eder. Orijinal plandan sapan Jasper, garson kılığına girer ve fareleri partiye bırakır.

Panik başlayınca Estella kolyeyi kaydırmayı başarır. Kolyesinin çalındığını fark eden Barones, Dalmaçyalılarını bir köpek düdüğüyle çağırır ve Estella'nın Catherine'in ölümünden nihai olarak Barones'in sorumlu olduğunu fark etmesine neden olur.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Reklamı Geç

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

Fragman
Sinema Modu
Filme Yorum Yaz
Filmin içeriğiyle ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Spoiler
Film Hakkındaki Yorumlar
Mehmet

Gayet guzel bir film.

10 Ay Önce
Film Reytingleri